Yıldız Tilbe’nin akım çağrısı fiyasko oldu! Tarkan ve Gülşen suskun…

Yıldız Tilbe, pandemi sebebiyle zor günler geçiren müzik dünyası için sosyal medyada gerçekleştirilen bir akıma dahil oldu. Tarkan’ın ‘Kış Güneşi’ şarkısını seslendiren Tilbe, “Tarkan’a pas atıyorum” şeklinde konuştu. Fakat meşhur şarkıcı, ‘Megastar’dan beklemediği bir cevap aldı. Tilbe daha sonra Gülşen’i ‘Gel Çarem’ şarkısıyla akıma davet etti. Gülşen, Tilbe’ye henüz cevap vermedi.
Takip et
Yıldız Tilbe’nin akım çağrısı fiyasko oldu! Tarkan ve Gülşen suskun…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yıldız Tilbe, Twitter hesabından evden şarkı belirterek sanatçı dostlarına çağrıda bulundu. İlk pası ‘Kış Güneşi’ şarkısını belirterek Megastar’a attı. Fakat Tarkan bu isteği kibarca geri çevirdi.

Tarkan, “Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver.” diye Yıldız Tilbe’yi geri çevirdi.

YILDIZ TİLBE’NİN KATILDIĞI AKIMIN MAKSADI NE?

Pandemi döneminde binlerce müzisyen çok olumsuz etkilendi. Seslerini duyurmak isteyen sanatçılar, #HepimizİçinSesVerTürkiye etiketiyle sosyal medyada bir akım başlattı ve ilk çağrısını Murat Kekilli’ye yaptı.

Kekilli bu çağrıya, Yıldız Tilbe’nin ‘Delikanlım’ şarkısıyla cevap verdi. Sonrasında da Tarkan’ın ‘Kış Güneşi’ şarkısını belirten Tilbe, Twitter hesabından Tarkan’a seslendi.

Tilbe, “Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at. Bir adet de Orhan Gencebay şarkısı atmak isterdim ama tek top hakkım var galiba…” ifadelerini kullandı.

Tarkan ise akımın maksadını anlamadığını belirterek Yıldız Tilbe’yi reddetti.

Meşhur şarkıcı da Tarkan’a ‘teşekkür ederim’ demekle yetindi.

Yıldız Tilbe’nin akım çağrısı fiyasko oldu! Tarkan ve Gülşen suskun…

GÜLŞEN’E PAS ATTI

Tarkan’dan ret yanıtı alan Tilbe, bu sefer Gülşen’i ‘Gel Çarem’ şarkısıyla akıma davet etti. Gülşen, Tilbe’ye henüz cevap vermedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.