Yıldız Tilbe’den ‘Saygı Albümü’ Açıklaması

Başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan Tilbe, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Albüm sorularına, ”Şuan için bir çalışma yok. Belki bir sanatçı arkadaşımın ”Saygı” albümünde yer alırım” dedi.

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen ve keyifli haliyle dikkatleri üzerine çeken Yıldız Tilbe, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Albüm yapıp yapmayacağı sorulan Tilbe, bu yıl için bir çalışmanın olmadığını ve belki bir sanatçı arkadaşının saygı albümünde olabileceğini söyledi.

SEZEN AKSU’YLA ORTAK PROJE VAR MI?

Gazeteciler başarılı sanatçıya, Sezen Aksu’yla ortak bir projenin olup olmadığını sordu. Bu soru üzerine, ”Sezen babasını yeni kaybetti. Şuanda böyle bir çalışma tabi ki olmaz. Ama ben de çok istiyorum. Böyle bir çalışmanın ilk adımını atarsak sizin de haberiniz olur” cevabını verdi.

Kendisinin bu yıl bir çalışmasının olmayacağını ama sürpriz bir davetle saygı albümünde yer alabileceğini kaydeden Tilbe, gazetecilerle vedalaşarak alışverişe döndü. Tek başına alışverişine devam eden Yıldız Tilbe, mağazaları gezdi. Alışverişini tamamlayan başarılı sanatçı alışveriş merkezinden ayrıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı