adplus-dvertising

Yıldız Tilbe’den sahnede ağlayan Hadise’ye destek geldi

Geçtiğimiz gün İzmir’de verdiği konser sırasında ‘Küçük bir yol’ şarkısını söylerken gözyaşlarını tutamayan şarkıcı Hadise, uzun süre konuşulmuştu.. Hadise’nin ağlaması ile ilgili türlü iddialar ortaya atıldı. Son olarak güzel şarkıcıya bir diğer meslektaşı Yıldız Tilbe, sosyal medyadan destek verdi.
Takip et
Yıldız Tilbe’den sahnede ağlayan Hadise’ye destek geldi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Hadise, Izmir’de verdiği konserde ‘Küçük bir yol’ şarkısını söylerken, bir anda gözyaşlarına hakim olamamış ve ağlayarak şarkı söylemişti. Hadise’nin ağlamasıyla ilgili türlü iddialar ortaya atılmıştı. Bu iddialardan bazıları Hadise’nin hamile kalmak için bir tedavi sürecinde olduğu yönünde iken bir diğer iddia ise yeni evlendiği Mehmet Dinçerler ile arasında sorun olduğuna yönelikti.

Yıldız Tilbe’den destek

Hadise’nin başından geçen bu olayın ardından sosyal medyada güzel şarkıcıya destek yağmuru geldi. Hadiseye destek olan kişilerin arasında son olarak bir diğer şarkıcı olan Yıldız Tilbe vardı. Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Yıldız Tilbe’den sahnede ağlayan Hadise’ye destek geldi

Hadise ile ilgili eski dansçı ve şimdilerde magazin programı sunucusu Pınar Eliçe de bir iddia ortaya atmıştı.

Pınar Eliçe; Hadise’nin ağlama konusu ile ilgili yaptığı açıklamada, Hadise’nin hamile kalmak için bir tedavi sürecinde olduğunu ifade ederek, aşırı hormon yüklemesi nedeniyle ünlü şarkıcının hassas bir dönemden geçtiğini söyleyerek bombayı patlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.