adplus-dvertising

Yıldız Tilbe, Tarkan ve Gülşen’den cevap alamayınca Gülben Ergen’e gitti!

Pandemi döneminde Müzisyenlere destek olmak amacıyla başlatılan yeni akıma Tarkan ve Güleş'i dahil etmek isteyen Yıldız Tilbe başarılı olamayınca ibreyi Gülben Ergen'e çevirdi.
Takip et
Yıldız Tilbe, Tarkan ve Gülşen’den cevap alamayınca Gülben Ergen’e gitti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sözü ve bestesi kendisine ait olan seneler önce Gülben Ergen’in seslendirdiği ‘Kandıramazsın Beni’ şarkısını söylen Tilbe, kendi hesabından yaptığı paylaşımla meslektaşı Gülben Ergen’e seslendi.

Tilbe, şarkıyı söyledikten sonra Gülben Ergen’e “topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at. Olmazsa geri yolla kalede ben varım” diye challenge devam ettirdi.

Gülben Ergen’de bu challenge alarak ‘Yalnızlık’ şarkısı ile Seda Sayan’ı akıma davet etti.

Yıldız Tilbe, Tarkan ve Gülşen’den cevap alamayınca Gülben Ergen’e gitti!

TARKAN VE GÜLŞEN’DEN OLSUMSUZ CEVAP

Yıldız Tilbe, Twitter hesabından evden şarkı belirterek sanatçı dostlarına çağrıda bulundu. İlk pası ‘Kış Güneşi’ şarkısını belirterek Megastar’a attı. Fakat Tarkan bu isteği kibarca geri çevirdi.

Tarkan, “Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver.” diye Yıldız Tilbe’yi geri çevirdi. Meşhur şarkıcı da Tarkan’a ‘teşekkür ederim’ demekle yetindi.

Tarkan’dan ret yanıtı alan Tilbe, bu sefer Gülşen’i ‘Gel Çarem’ şarkısıyla akıma davet etti. Gülşen, Tilbe’ye geri dönüş yapmadı. Akımın devam etmesini isteyen Tilbe son olarak topu Gülben Ergen’e attı. Ergen, Tilbe’nin davetini kabul edip ‘Yalnızlık’ şarkısını seslendirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.