adplus-dvertising

Yıldırım’ın yayının yapıldığı binaya gelişi tartışma yarattı

Ekrem İmamoğlu ile birlikte canlı yayına çıkan Binali Yıldırım'ın programın yapıldığı binaya uzun araç konvoyuyla geldiği görüntüler, sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi.
Takip et
Yıldırım’ın yayının yapıldığı binaya gelişi tartışma yarattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nun canlı yayında kozlarını paylaştığı program, sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. İki adayın canlı yayındaki performanslarının yanı sıra programın yapıldığı televizyon kanalına gelişleri de çok konuşulan konulardan biri oldu.

Yayının yapıldığı kanala sürekli kullandığı araçla gelen Ekrem İmamoğlu, eşiyle birlikte bina önünde kendisini bekleyenleri selamladıktan sonra içeri giriş yaptı. İmamoğlu’ndan sonra yayının yapıldığı kanala gelen Binali Yıldırım’a ise uzun bir konvoy eşlik etti.

VİDEOSU GÜNDEM OLDU

Sosyal medyada özellikle Ekrem İmamoğlu taraftarı tarafından paylaşılan video için “Ekrem İmamoğlu’nun gelişine bir bakın, birde gırtlağa kadar kibir, gösteriş ve israfın içinde olan Binali Yıldırım’a bakın” yorumları yapıldı.

Öte yandan reyting rekorları kıran programda FOX TV sıralamada ilk 4 sıraya ambargo koyarak televizyon tarihine geçecek bir başarıya imza attı. Canlı yayın esnasında iki aday arasında zaman zaman sinirler gerilirken, sunucu İsmail Küçükkaya tartışmanın büyümesini engelledi. Küçükkaya, bu tutumundan dolayı meslektaşları tarafından eleştirildi. Dün akşamki yayından sonra sabah yeniden kameralar karşısına geçen Küçükkaya, Çalar Saat programını sunduktan sonra “Uyuyorum” şeklinde paylaşım yaparak dinlenmeye çekildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.