Yıldırım-İmamoğlu ortak yayını Temel Karamollaoğlu’nu rahatsız etti

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım arasındaki ortak canlı yayını değerlendiren Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, "Sanki bu seçim sadece 2 parti arasında yapılıyor gibi bir intiba doğurulmaya çalışılıyor" ifadesini kullandı.

Yıldırım-İmamoğlu ortak yayını Temel Karamollaoğlu’nu rahatsız etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

23 Haziran seçimlerine sayılı günler kala Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın kozlarını paylaştığı ortak canlı yayın, Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu’nu rahatsız etti.

AMERİKA ÖRNEĞİNİ VERDİ

Konuyla ilgili ne diyeceği merak konusu olan Temel Karamollaoğlu, “Sanki bu seçim sadece 2 parti arasında yapılıyor gibi bir intiba doğurulmaya çalışılıyor. Türkiye ısrarla Amerika’ya benzer bir tarzda ikili bir sisteme itilme çabası içinde” ifadesini kullandı.

“ÜÇÜNCÜ BİR YOLUN OLDUĞUNU…”

Açıklamasının devamında eleştirilerine devam eden Karamollaoğlu, “İstanbul şehir olarak şu anda geldiği noktada yaşadığı problemlerden kurtulsun istiyorsak, üçüncü bir yolun var olduğunu duyurmak mecburiyetindeyiz. İnsanlarımızı bu noktada birleştirmek için çaba sarf etmeliyiz” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
MUHİTTİN 65
18 Haziran 2019, 11:32 tarihinde yazildi

SN ERBAKANIN PARTİSİ BU HALDA GÖRMRK İSTEMEZDİM SELAM OLSUN BİLMENİZ LAZIMKI sn KARAMOLUOĞLU DESTEK VESENDE SEÇİM SONRASI YANLIZSINIZ TABANINIZI BİTİRMEMELİSİNİZ DİYE DÜSÜNÜYORUM.BUKADAR AH SİZE YETER .KAR ÜSTÜNDE TEMEL ATMAYA BENZEMİŞ HALDASINIZ GÜNEŞ ÇIKTI KARLAR ERİYECEK SİZ VE İSTANBULU KARDEŞLERİME TEK BİR KELİME DİYEYİM NERDEN NEREYE GÖNÜL GÖZÜ GÖRMİYOR OLABİLİR YA DÜNYA GÖZÜNE NE OLDU

  • Cevapla
  • 0