Yıldırım Çiftinin Acı Günü! Bebeklerini Kaybettiler

3 yıl önce dillere destan bir düğünle dünya evine giren Imane Elbani ve Murat Yıldırım 3 aylık bebeklerini kaybettiler.
Takip et
Yıldırım Çiftinin Acı Günü! Bebeklerini Kaybettiler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2016 yılında evlenen Murat Yıldırım ve Imane Elbani çifti 3 ay önce anne baba olacağını öğrendi. Çift anne baba olacağını yalnızca yakınları ile paylaşmıştı. Çiftin bebekleri anne karnında kalbi durunca yaşamını yitirdi. Bebeklerinin ölümü ile üzüntü duyan çiftin üzüntüsü hastane çıkışı kameralara yansıdı.

Hastane çıkışı kameralar tarafından görüntülenen Yıldırım çifti magazincilerin soruları üzerine sadece 'Hayırlısı Allah’tan' yorumunda bulundu.

ELBANİ AMELİYATA ALINDI

Yaşanan olayın fark edilmesinin ardından Yıldırım eşini apar topar hastaneye götürdü. Yapılan kontrollerin ardından bebeğin kalbini durduğunu saptayan doktorlar Elbani’yi hemen ameliyata aldı. Bebek sevinçleri kısa süren çift herhangi bir açıklamada bulunmadı.

IMANE ELBANİ KİMDİR? NERELİ?

Aslen Faslı olan model Fas'ta katıldığı güzellik yarışmasında birinci olarak kraliçe seçildi. Miss Arab World Arabistan yarışmasına da katılan Elbani bu yarışmadan da birinci çıktı. Yarışmaların ardından eğitim çin Londra'ya giden güzel model burada eşi Murat Yıldırım ile tanıştı. Fas'ta popüler olan ünlü model çok sayıda reklam filmi ve dizide yer almıştır. 2016 yılında Murat Yıldırım ile evlenen Elbani'nin boyu 1,75 kilosu ise 50 olduğu bilinmektedir. Elbani Arap camiasının en güzel 50 kadını arasında yer almaktadır. Evlendikten sonra Türkiye'ye yerleşen Elbani, modelliğe devam etmektedir.

Yıldırım Çiftinin Acı Günü! Bebeklerini Kaybettiler

Yıldırım Çiftinin Acı Günü! Bebeklerini Kaybettiler

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.