adplus-dvertising

Yılbaşı gecesi Osmangazi Köprüsü’nden geçen araçların ücreti iade edildi!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun talimatıyla, Osmangazi Köprüsü’nden 31 Aralık gecesi 23.50 ila 00.30 saatleri arasında geçmek isteyen 623 araç sahibine ücretleri iade edildi.
Takip et
Yılbaşı gecesi Osmangazi Köprüsü’nden geçen araçların ücreti iade edildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

muhabirinin, Bakanlık yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Osmangazi Köprüsü gişelerinde 31 Aralık 2021 gecesi 23.50-00.30 saatlerinde teknik aksaklık meydana geldi. Köprüden geçiş yapmaya çalışan ve gişelerde beklemek mecburiyetinde kalan araçların görüntüleri sosyal medyada yayınlandı.

Bunun üstüne Bakan Adil Karaismailoğu’nun talimatıyla, Otoyol Yatırım AŞ tarafından söz konusu saatlerde Osmangazi Köprüsü’nden geçmeye çalışan 623 aracın sahibine ücretlerinin iade edilmesi sağlandı.

Bakanlık yetkilileri, 623 araç sahibini tek tek arayarak ücretlerin iadesine ilişkin teyit aldı.

Osmangazi Köprüsü’nde meydana gelen teknik arıza ve araç şoförlerinin mağduriyeti dolayısıyla Bakanlık tarafından Otoyol Yatırım AŞ’ye 1 milyon 242 bin lira para cezası kesildi.

Otoyol Yatırım ve İşletme AŞ’nin bu tip teknik aksaklıkların bir daha yaşanmaması için lüzumlu sistem iyileştirme çalışmalarını en kısa zamanda tamamlayacağı bildirildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.