Yılan Korkusu 45 Gündür Çatıda Uyutuyor!

Antalya’da evlerine yılanların yuva yaptıklarını ileri süren Dilek Dağcıoğlu, 3 çocuğuyla beraber 45 gündür çatıda uyuyor. Korkudan evine giremeyen kadın, yetkilerin yardımını bekliyor.

Antalya’nın Kepez ilçesinde yaşan 3 çocuk annesi Dilek Dağcıoğlu, 2 yıldır kiralık olarak yaşadığı evin içerisine 45 gündür giremiyor. Daha önceleri ahır olarak kullanılan evin ahşap zeminin aralıklarında, kimisi büyük, kimisi küçük olmak üzere siyah renkli yılanlar gördüğünü belirten genç anne, korkudan evin bütün eşyalarını dışarıya çıkartmış durumda. Evin önünde yaşadıklarını belirten Dağcıoğlu, geceleri de damda uyuduklarını söyledi. Dağcıoğlu, maddi yetersizliklerden kaynaklı olarak ev değiştiremediğinin de altını çizdi.

ACİLEN EVDEN ÇIKILMASI LAZIM

Dağlıoğlu, yılanları ilk gördüğü zaman dışarıdan girdiğini düşündüğünü, fakat daha sonra tekrar tekrar görmeye devam edince, evin içerisine yuva yaptıklarını anladığını belirtti. İtfaiye ekiplerine haber veren Dağcıoğlu, “2 kez itfaiye ekipleri geldi ve inceleme yaptılar. Evin 4-5 farklı yerine yılanların yuva yaptıkları belirlendi. Bize evden acilen çıkmamız söylendi. Belediye ilaçlama yapılsın diye personel gönderdi ama personel korkusundan eve giremedi. Ben çocuklarım için ilacı alıp kendim eve girdim, ilaçladım. İlaçladıktan 1 hafta sonra tekrar evin içinde yılan görünce psikolojim bozuldu” ifadelerini kullandı.

YETKİLİLERDEN YARDIM BEKLİYOR

Maddi yetersizliklerden kaynaklı ev değiştiremediğini belirten Dağcıoğlu, yetkililerden yardım istedi. Damda yaşadıklarını belirten genç anne, “Evin içerisine giremiyoruz. Çocuklarım çatıda ödev yapmaya çalışıyor. Yılanların çocuklarıma zarar vermesinden korkuyorum. Yetkililerden yardım istiyorum” ifadelerini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı