Yıl Sonu Otomobil Kampanyaları Başladı!

Sene Sonu Kasım, Aralık ayı araba kampanyaları başladı. Peki faiz oranları ne kadar, Yerli ve yabancı araçlarda indirimler ne kadar? haberimizin devamında.
Takip et
Yıl Sonu Otomobil Kampanyaları Başladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yıl sonu yaklaştıkça otomobil satış rakamlarını arttırmak için çeşitli kampanyalar başlatıldı. Yerli ve yabancı bütün otomobil markaları birçok kampanya uygulamasına geçmiştir. Türk otomobil pazarında aktif olarak faaliyet gösteren markalar ekim ayından sonra otomobil ve ticari araçlar da çeşitli kampanyalara başvurmuştur. Kamu bankaları yerli üretimi desteklemek için sıfır faiz uygulaması ile kredi taksitlerini de arttırmıştır.

Araç almak isteyen vatandaşlar için son dönem de yapılan kampanyalar oldukça dikkat çekmektedir. Böylelikle araç almak isteyen vatandaşlar kendi bütçelerine göre araç sahibi olabilecekler. Bankaların uygulamış oldukları kampanyalar hemen hemen birçok araba firmasında geçerlidir. İstediğiniz araca böylelikle sahip olabilirsiniz.

Yıl Sonu Otomobil Kampanyaları Başladı!

ARAÇ KAMPANYALARI

Renault markası bankalarla anlaşarak otomobil kredisinde müşterilere kolaylık sağladı. 24 ay ile 36 ay takside kadar çıkararak ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Firma bürün araçlarında bu kampanyayı uygulamaktadır.

Türkiye’de Renault markasından sonra en çok araç satan Fiat’da 24 aya kadar 0,69 faizle kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Toyota son dönemler de sıfır zam 0,69 faiz uygulamasıyla dikkatleri üzerine toplamaktadır. Böylelikle kampanyalar da başarılı olarak araç satışlarını da arttırmışlardır.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Ekim ayından sonra üç kamu bankası araç firmaları ile anlaşarak kredi oranlarında indirime gitmişlerdir. Araç kredilerin de 36 aya kadar kredi çekme imkanından yararlanmanız mümkün. Faiz oranları sabit kaldığı için taksit sayısını siz belirleyebilirsiniz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.