Yiğit Bulut’un Mehmet Haberal Suçlamalarına MHP’den Cevap

Yiğit Bulut’un MHP lideri Devlet Bahçeli’nin hastanesinde yattığı Mehmet Haberal ile ilgili suçlamalarına MHP Milletvekili Erkan Haberal’dan sert cevap geldi.

Yiğit Bulut’un MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tedavi altında olduğu hastanenin sahibi Mehmet Haberal ile alakalı yaptığı paylaşımlar büyük yankı uyandırdı. Mehmet Haberal’ın oğlu Erkan Haberal, Yiğit Bulut için “Sarhoş ayyaş senin ne olduğunu bilmeyen mi var” biçiminde sert sözler kullandı.

MEHMET HABERAL’LA İLGİLİ DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin tedavi altında olduğu Başkent Üniversitesi Hastanesi’nin kurucusu Prof. Dr. Mehmet Haberal ile alakalı dikkat çeken paylaşımlar yaptı.

“HEMEN BAŞKA HASTANEYE SEVK EDİLMELİ”

“Bir noktanın da altını çizmeliyim” diyen Yiğit Bulut açıklamasında, “2001 krizi ve Mehmet Haberal’ın hastanesine giden Ecevit! Ve ardından olanlar. Bu Haberal denilen kişiye hayat boyu güvenmedim, güvenmem… Eğer Sayın Bahçeli halen oradaysa hemen başka hastaneye nakil edilmeli!” sözlerini kullandı.

“UYARIMI YAPTIM, ÇEKİLİYORUM”

Yiğit Bulut yazısının devamında ise şunları söyledi: “Neyse ben 2001’i bazıları gibi internetten okumadım! YAŞADIM! İkazımı yaptım! Söyleyeceğimi söyledim! Gerekirse isim saat sene yer olarak da açıklarım! SAYIN BAHÇELİ’ye sorun YİĞİT BULUT SİZİ SEVER Mİ DİYE! Ben söyledim, uyardım, çekiliyorum! Hoşçakalın!”

ERKAN HABERAL’DAN ÇOK SERT TEPKİ

Yiğit Bulut’un açıklamalarına Mehmet Haberal’ın oğlu MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, “Sarhoş ayyaş senin ne olduğunu bilmeyen mi var? İsmi yiğit olup kendisi yiğitlikten nasibini almamış zat beni engellemiş. Savcıları kaçak, hakimleri FETÖ üyeliğinden ceza yemiş kumpas kurucular senin ithamlarını didik didik ettikleri halde başaramadılar. Sahi sen hangi taraftasın?” sözleriyle cevap verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı