Yiğit Bulut’un aylık maaşı 200 bin lira iddiası ortalığı karıştırdı!

CHP’li Deniz Yavuzyılmaz tarafından Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut ile alakalı ortaya atılan maaş iddiası ortalığı karıştırdı. Yavuzyılmaz, Yiğit Bulut'un birçok farklı yerden maaş aldığını ve bunların toplamının 200 bin lirayı bulduğunu iddia etti.
Takip et
Yiğit Bulut’un aylık maaşı 200 bin lira iddiası ortalığı karıştırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Twitter hesabından Türk Telekom yönetiminde yer verilen AK Partililerin gelir dökümünü paylaşan ve yaklaşık 33 bin 849 lira maaş aldıklarını iddia eden CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanı Ekonomi Politikalar Kurulu Mensubu Yiğit Bulut‘un aldığı maaşlarıyla alakalı de mühim iddialarda bulundu.

Yiğit Bulut’un aylık maaşı 200 bin lira iddiası ortalığı karıştırdı!

“YİĞİT BULUT’UN MAAŞI 200 BİN LİRAYI BULUYOR”

Halk TV’de Savaş Kerimoğlu’nun sunduğu Günaydın Türkiye programına bağlanan Yavuzyılmaz, Kamu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirilene göre Yiğit Bulut’un 3 kurumdan maaş aldığını, bunun dışında dernek ve vakıflardan da gelirinin olduğunu ve toplamda aylık maaşının 200 bin lirayı bulduğunu öne sürdü.

Yavuzyılmaz, Bulut ile ilgili şunları belirtti:

“Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı Ekonomi Politikalar Kurulu Mensubu ve gene Türk Telekom Yönetim Kurulu Mensubu dolayısıyla onun da üç maaş aldığını net bir biçimde görüyoruz. Bunların dışında derneklerden, vakıflardan aldıkları maaşlar var bu maaşların toplamda 200 bini bulduğunu söyleyebiliriz.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.