Yiğit Bulut Mehmet Haberal Tweetini Semih Yalçın İçin Silmiş

Yiğit Bulut, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin tedavi gördüğü hastanenin sahibi Mehmet Haberal ile ilgili açıklamalarını, Semih Yalçın'ın ricası üzerine silmiş.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, Devlet Bahçeli’yle alakalı gündem yaratan açıklamaları için sosyal medyadan yeni bir paylaşım yaptı.

MEHMET HABERAL AÇIKLAMASI GÜNDEM OLDU

Yiğit Bulut, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tedaviye gittiği Başkent Üniversitesi Hastanesi’nin kurucusu Prof. Dr. Mehmet Haberal ile alakalı açıklamaları bugünün en fazla konuşulan meselelerinden biri oldu.

MHP’LİLER SERT TEPKİ GÖSTERDİ

Yiğit Bulut, Prof. Dr. Mehmet Haberal için “Bu Haberal denen adama hayat boyu güvenmedim, güvenmem… Eğer sayın Bahçeli halen oradaysa hemen başka hastaneye gönderilmeli” diye yazdı. Haberal’ın MHP Milletvekili oğlu Erkan Haberal “Ayyaş, yine çok içmişsin” diye sert cevap verdi.

SEMİH YALÇIN SİLMESİNİ İSTEMİŞ

Her iki isim de Tweetlerini kısa zaman sonra sildi. Yiğit Bulut ve MHP’li bazı vekiller arasındaki bu tartıma bir çok basın organında kriz biçiminde algılandı. Attığı tweeti sildiği için eleştiri yağmuruna tutulan Yiğit Bulut ise bugün sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan bir paylaşım daha yaptı.

Basında dolaşan haberlerin kasıtlı olduğunu iddia eden Bulut, Tweetini, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın “bunların silinmesi daha doğru olur” demesinin ardından sildiğini duyurdu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı