Yeşim Salkım’a Twitter’dan Muazzam Ayar!

Yeşim Salkım'ın Twitter'da 'savaşa hayır' mesajına yanıt veren kullanıcıyla girdiği sözlü tartışma, sosyal medyanın gündemine oturdu.
Yeşim Salkım’a Twitter’dan Muazzam Ayar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeşim Salkım, Türkiye’nin Suriye’de düzenleyeceği Barış Pınarları Operasyonu hakkında, bir Tweet yayınladı. Salkım, düzenlenecek operasyon için, “Bıkmadınız usanmadınız yıkmaktan sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim #SavaşaHayır” değerlendirmesinde bulundu.

Yeşim Salkım’ın bu Tweet’ine bir kullanıcı ise cevap verdi. O cevapta, “Savaşa hayır diyorsun da gidip gördün mü orada neler oluyor??Yüzlerce insana zulmedip çoluk, çocuk demeden katleden teröristlerle dolu..Burda bol keseden atmak kolay tabi!!” ifadeleri yer aldı. Bunun üzerine Salkım, Emre kullanıcı adındaki kişiye, “Sen gittin herhalde ben teröristlere değil savaşa hayır dedim” şeklinde cevap verdi.

Yeşim Salkım’a Twitter’dan Muazzam Ayar!Yeşim Salkım’a Twitter’dan Muazzam Ayar!

TERÖRİSTLERLE SAVAŞMIŞ ASTSUBAY ÇIKTI

Emre adlı kullanıcı, Yeşim Salkım’ın bu cevabına sosyal medyanın gündemine oturacak olan yanıtı verdi. Emre, “Evet gittim, orda ki insanların halini gördüm..Sen evinde rahat uyurken ben ordan daha yeni geldim!” şeklinde konuştu. Yeşim Salkım ise inanmamış olacak ki, “Hadi lan ordan klavye delikanlısı” cevabını yazdı. Sosyal medyada bu tartışmaya “Muazzam ayar” adı verildi. Çünkü, Emre adlı kullanıcının profilinde şu fotoğraf yer alıyordu;

Yeşim Salkım’a Twitter’dan Muazzam Ayar!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.