Yeşim Salkım, Fahrettin Koca’nın okullarda PCR testi açıklamasına ateş püskürdü!

TGRT’de Şeffaf Masa programını sunmaya başlayan Yeşim Salkım’dan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın okullarda PCR testi ve aşıyla alakalı sosyal medya paylaşımına çok konuşulacak yanıt….
Takip et
Yeşim Salkım, Fahrettin Koca’nın okullarda PCR testi açıklamasına ateş püskürdü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın “Okullarda PCR testi belirtisiz vaka yaygınlığını anlayabilmek için sınırlı sayıda okulda yapılacak. Velilerimiz önceden bilgilendirilip onayları istenecek. PCR taraması, sağlıklı eğitim ortamının devamına ve olası hazırlığa yönelik. Çocuklarla, en deneyimli arkadaşlar buluşacak” açıklamasına meşhur şarkıcı ve program sunucusu Yeşim Salkım’dan tepki dolu bir cevap geldi.

“O koca çubukları çocuklarımıza sokamazsınız, bunu anlayın”

Yeşim Salkım “Sayın Fahrettin Koca lütfen artık zorlamayın, izin vermiyorum ve vermeyeceğiz o koca çubukları çocuklarımıza sokamazsınız, bunu anlayın ve zorlamayın. İsteyen girsin olsun aşısını… Cumhurbaşkanımız da ne demişti “Gönüllü olmak asıl zorlamak yok.” Yeter çok sıkıldık, yeminle bezdik.”

TGRT’de ‘Yeşim Salkım ile Şeffaf Masa’ programını yapmaya başlayan meşhur şarkıcı, program başlamadan birkaç gün evvel babası Dursun Salkım’ı koronavirüs dolayısıyla kaybetmişti.

Yeşim Salkım, Fahrettin Koca’nın okullarda PCR testi açıklamasına ateş püskürdü!

Salkım, babasının vefatından evvel yaptığı bir sosyal medya paylaşımında, 3 doz Biontch aşısına karşın koronaya yakalandığını ifade etmişti.

Babasının hastalığı esnasında da aşı içeriğiyle alakalı çok konuşulan ve tartışılan bir liste paylaşan Yeşim Salkım, aşılara karşı temkinli olduğunu ifade etmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.