adplus-dvertising

Yeşilçam dizisi Blu TV’de başlıyor!

Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci ve Yetkin Dikinciler’in başrolde oynadığı Blu TV’nin yeni dizisi Yeşilçam, izleyici ile buluşuyor!
Takip et
Yeşilçam dizisi Blu TV’de başlıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Blu TV’nin yeni dönem dizisi Yeşilçam seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk fragmanı yayınlanan Yeşilçam dizisi, 22 Nisan akşamı saat 19.00’da BluTV’de yayınlanacak.

Dizide, Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş fakat Yeşilçam’da küllerinden tekrardan doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e yaşam veriyor.

İLK BEŞ DAKİKASI YAYINLANDI

BluTV, bu hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma yasağı sebebiyle bir kampanya başlattı. Kullanıcılara özel bir kupon kodu veren dijital yayın platformu, normalde aylık 19,90 TL karşılığında ulaşılabilen 10 bin saatten fazla içeriğini Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri boyunca ücretsiz erişime açtı.

Ücretsiz erişim kampanyasına katılan üyelere ise BluTV’den bir hediye geldi. “#Yeşilçam’ı heyecanla bekleyen muhterem izleyicilerimize bir sürprizimiz var” diyen platform, dizinin 1. sezon 1. bölümünün ilk beş dakikalık kısmını üyelerin beğenisine sundu.

Yeşilçam dizisi Blu TV’de başlıyor!

Yeşilçam dizisinde, 1960’lar Türkiye’sinin gölgesinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam Sineması’ndaki bir yapımcının ayakta kalma hikayesi anlatılacak. Dizinin tam isimi ise ‘Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı olacak. Emel Sayın’ın ‘Rüyalar Gerçek Olsa’ şarkısının eşlik ettiği gösterişli tanıtım, izleyenleri 1960’lı senelerdeki bir Yeşilçam filmi galasına götürürken sunulacak görkemli ve nostaljik dünyanın kapılarını araladı.

Yeşilçam dizisi Blu TV’de başlıyor!

Merakla beklenen dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy yer alırken, meşhur oyuncuya Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi usta ve başarılı adlar eşlik ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.