Yerli Otomobil Tartışması Devam Ediyor

Hande Fırat ile Fatih Altaylı arasında başlayan yerli otomobil tartışması devam ediyor. Fatih Altaylı, Hürriyet bu hale düştüğü için siz oradasınız dedi.

Geçtiğimiz günlerde Hande Fırat’ın yerli otomobili gördüğünü belirtmesi ve bunun üzerine yerli otomobil ile ilgili bir şey göstermemesi büyük bir tartışma konusuna dönüştü. Bu haber sonrası Hande Fırat’a ve Hürriyet’e sosyal medya üzerinden tepkiler gösterildi. Tepki gösterenler arasına Fatih Altaylı da katıldı ve sert bir şekilde Hande Fırat’ı eleştirdi.


Bu eleştiri üzerine yanıt veren Hande Fırat bazı sosyal medya paylaşımlarını gerçekten komik bularak güldüğünü söyledi ve Fatih Altaylı’ya da köşesinde yazdığı yazı ile yanıt verdi. Yazısında otomobilin fotoğrafını ticari sır olduğu için paylaşmadığını belirten Fırat eleştirilere yazısının başında “4 kapısı var. 4 lastiği var. Direksiyonu var. SUV model. Oldu mu?” ifadelerini kullanarak cevap verdi.

“HÜRRİYET BU HALE DÜŞTÜĞÜ İÇİN ORADASINIZ”

Bunun üzerine Fatih Altay’lı bugünkü yazısında kendisine yanıt veren Hande Fırat’ı yine eleştirdi ve kendisinden beklediği cevabı verdiğini belirtti. Yazısında Hürriyet’i ve Fırat’ı eleştirmeye devam eden Altaylı, “Tabii ki, bu sizin kabahatiniz değil hanımefendi. Elbette Hürriyet bu hale siz orada olduğunuz için düşmedi. Ama Hürriyet bu hale düştüğü için siz oradasınız!” ifadelerini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı