Sinop'a Özel Hastane İçin Resmi Başvuru Yapıldı

Sinop'ta özel bir hastane kurma sözü veren iş insanı Hüseyin Yüksek, Sağlık Bakanlığı'na resmi başvurusunu yaptığını duyurdu.

Sinop'a Özel Hastane İçin Resmi Başvuru Yapıldı

Sinop'un özel bir hastaneye ihtiyaç duyduğu, İş İnsanı Yüksek tarafından gündeme getirildi. Yüksek'in bu girişimi, yerel ve ulusal basında geniş yankı uyandırdı ve Sinop halkı tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Yüksek, toplumun taleplerini göz ardı etmeden özel hastane projesini hayata geçirmek için Sağlık Bakanlığı'na başvuruda bulundu. Bir canlı yayın programında konuşan Yüksek, Sinop'un bir evladı olduğunu ve koşullar ne olursa olsun özel hastane için girişimde bulunacağını ifade etti. Bu açıklamaların ardından Yüksek'e destek mesajları yağdı.

Yüksek, özel hastanenin Sinop'a sağlayacağı katkıya dikkat çekerek, "Sinop'a ve Sinoplulara hizmet etmek bizim görevimiz. Bu şehir için elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Neden insanlarımız Samsun'a hastane için gidiyor? Halkımıza layık olan değeri sağlayacağız. Nüfusumuz her geçen gün artıyor ve vatandaşlarımız en kaliteli hizmeti hak ediyor. Birinci önceliğimiz daha iyi bir sağlık hizmeti sunmak. Yönetmeliklere ve standartlara uygun bir özel hastane açma hedefimiz var ve bunun için yola çıktık. Bugün itibariyle Sağlık Bakanlığı'na başvurumuzu yaptık. Bu hastanenin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.

Sinop'a Özel Hastane İçin Resmi Başvuru Yapıldı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın