Erkek Çocuklara Hırsızlık Kız Çocuklarına Fuhuş Yaptıran Çete

Diyarbakır polisi yaşları küçük kız çocuklarına fuhuş erkek çocuklarına hırsızlık yaptıran çeteye yönelik 3 ilde operasyon yaptı, 25 kişi gözaltına alındı.

Erkek Çocuklara Hırsızlık Kız Çocuklarına Fuhuş Yaptıran Çete
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince; Diyarbakır, İstanbul ve Mardin'de uyuşturucu ticareti, yağma, tehdit, darp, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçlarını işleyen çeteye yönelik operasyon yaptı. Yapılan operasyon kapsamında çete lideri İdris İnçi'nin de aralarında bulunduğu 25 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda; 11 gram kokain, 86 gram esrar, 25 bin 172 hap, 1 adet otomatik tabanca, 5 adet tabanca, 3 adet kuru sıkı, silahlara ait şarjör ve 166 adet fişek ile çok sayıda çalıntı mal ve ziynet eşyası ele geçirildi. Şüphelilerden adliyeye sevk edilen çete lideri İdris İnçi ve 9 kişi tutuklandı, 11 kişi adli kontrolle serbest bırakıldı, 4 kişi ise etkin pişmanlık yasasından yararlandı.

HAMİLE KALAN KIZI FUHUŞ ÇETESİNİN BAŞINA GEÇİRDİ

Yaşı küçük kızlara fuhuş yaptırdığı öne sürülen çete lideri İnçi'nin 17 yaşında G.K.'ye cinsel istismarda bulunduğu ve daha sonra hamile kalan kızı fuhuş çetesinin başına geçirdiği belirlendi. G.K., sorgulamasın ardından mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Şüphelilerin küçük yaştaki erkek çocuklarını ise, başta Mardin olmak üzere yakın illere gönderdikleri öğrenildi.

DİYARBAKIR'A DÖNÜNCE GÖZALTINA ALINDI

İşlediği cinayet ile cezaevinde bulunan çete lideri İdris İnçi, tahliye olduktan sonra fuhuş, hırsızlık ve uyuşturucu çetesi kurduğu, Diyarbakır polisinin operasyonları nedeni ile de İstanbul'a kaçtığı belirlendi. İnçi'nin İstanbul'da uyuşturucu satıcılarını yönettiği tespit edilirken, Diyarbakır'a dönünce gözaltına alındı.  
Erkek Çocuklara Hırsızlık Kız Çocuklarına Fuhuş Yaptıran Çete

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın