Adıyaman'da depremden 4 ay sonra enkazdan kadın cesedi çıktı

6 Şubat'ta meydana gelen depremin ardından tam 4 ay geçti. Aylar sonra Adıyaman'daki bir binanın enkazından kadın cesedi çıktı.

Adıyaman'da depremden 4 ay sonra enkazdan kadın cesedi çıktı

6 Şubat'ta yaşanan depremden etkilenen illerden biri de Adıyaman olmuştu. Dünyanın en büyük felaketlerinden biri olarak tarihe geçen depremden 4 ay sonra, Adıyaman'da enkazdan bir kadına ait ceset çıktı.

Kahramanmaraş Pazarcık merkezli depremlerin etkilediği 11 ilden biri olan Adıyaman'da, depremin 122. gününde enkaz kaldırma ve çevre temizliği çalışmaları devam ediyor. Bugün yaşanan bir olay ise adeta görenlerin ve duyanların kanını dondurdu.


Turgut Reis Mahallesi Eski Valilik Kavşağı civarında, depremin ardından yıkılan bir binanın enkazı kaldırılmaya çalışılıyordu. Ekipler, binanın bodrum tarafında bir kadın cesedinin olduğunu bildirdi. Çalışmalar sonucu cesedin 20'li yaşlarda bir kadına ait olduğu tespit edildi.

Depremden tam 4 ay sonra Adıyaman'daki bir enkazdan çıkarılan cesetle ilgili polis ekiplerine haber verildi. Polis, olay yerinde inceleme çalışmalarını başlattı.

Adıyaman'da depremden 4 ay sonra enkazdan kadın cesedi çıktı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın