adplus-dvertising

Yenikapı’da metro arızalandı, vatandaş isyan etti

M2 Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı’ndaki teknik bir arıza sebebiyle seferlerde aksaklık meydana gelirken, duraklarda yoğunluk oluştu. Meydana gelen arıza uzun zaman giderilemeyince yoğunluğa isyan eden vatandaş, “Virüsten yeni çıktık ama bu koşullar altında burada daha büyük bir sıkıntı olabilir” şeklinde konuştu.
Takip et
Yenikapı’da metro arızalandı, vatandaş isyan etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı’ndaki teknik bir arıza sebebiyle seferlerde aksaklık meydana gelirken duraklarda yoğunluk oluştu. Arıza uzun zaman giderilemeyince metroda izdiham meydana geldi, vatandaş isyan etti. Uzun süre giderilemeyen arıza sebebiyle vatandaşlar otobüslere yöneldi. Arızadan haberi olmayan vatandaşlar ise metro durağında beklemek mecburiyetinde kaldı. Vatandaşlar sosyal medya hesaplarından da arıza ile alakalı eleştirilerde bulundu. Arıza giderilemeyince seferler Taksim istasyonu üstünden aktarmalı olarak devam etti.

Yenikapı’da metro arızalandı, vatandaş isyan etti

“Bayağıdır bekliyoruz”

Metroya binemeyince otobüs beklemek mecburiyetinde kalan Nisanur Güzelyurt ve Sevdem Usta ,“Biz geldik, metro bozuldu dediler. Otobüs bekliyoruz. Biz Taksim’e gidecektik. Bayadır bekliyoruz, 20 dakika olmuştur. Şuanda de otobüs bekliyoruz” dedi.

Yenikapı’da metro arızalandı, vatandaş isyan etti

“Yalnızca burada bekliyoruz”

Murat Doğan adlı vatandaş ise, “Ben yeni geldim. Metro bir süredir bozukmuş. Seferler aktarmalı olacakmış. Ben de ortalama 10 dakikadır bekliyorum. Osmanbey’e gidecektim. Bir yere yönlendirdiklerini işitmedim. Yalnızca burada bekliyoruz. Anons yapıldı, 15 dakika aralıklarla yapılacakmış seferler” şeklinde konuştu.

“Virüsten yeni çıktık ama bu koşullar altında burada daha büyük bir sıkıntı olabilir”

Ömer Pehlivan adlı vatandaş da, “Teknik bir arıza varmış, sebebi de belli değilmiş. İnsanları da uyarmıyorlar aşağı inerken. Virüsten yeni çıktık ama bu koşullar altında burada daha büyük bir sıkıntı olabilir” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.