Yeniden Refah Partisi Kongreye Gidiyor! Fatih Erbakan Tek Aday

Yeniden Refah Partisi, Fatih Erbakan'ın tek aday olarak gireceği ilk kongresini bugün yapacak. Kongre Ankara Spor Salonu’nda yapılacak.

Milli Görüş hareketinin kurucu lideri ve merhum Başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın önderliğinde, 23 Kasım 2018’de kurulan Yeniden Refah Partisi bugün ilk kongresini gerçekleştirecek.


Parti tarafından kongre sebebiyle 1,5 ay önce kurulan tertip komisyonu tarafından tanıtım, organizasyon ve Siyasi Partiler Kanunu’nca yapılması lazım olan hukuki çalışmalara dönük hazırlıklar son ana dek devam etti.

İSLAM DÜNYASINDAN ÖNEMLİ KİŞİLER DE KATILACAK

Genel Başkan Fatih Erbakan’ın tek aday olacağı kongre, Ankara Spor Salonu’nda pazar günü “Burada Gelecek Var” sloganı ile yapılacak. Kongrede, 50 asil üyenin olacağı Merkez Karar Yürütme Kurulu listesi oylamaya sunulacak. Kongreye, Türkiye çapından bin karar otobüs ile toplamda 35-40 bin kişinin katılması bekleniyor. Salonun dışına büyük ekranlar kurulacak. Kongreye özel müzikler de ilk kez paylaşılacak. Kongreye İslam dünyasından önemli kişilerin de katılması bekleniyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı