Samsung Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Flip 7 isimlerini garantiye aldı

Samsung, önümüzdeki yıllar içerisinde piyasaya süreceği yeni katlanabilir telefon modellerinin isim hakkını çoktan aldı. İşte, Galaxy Z Flip 6, Galaxy Z Flip 7 hakkında son gelişme!

Samsung Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Flip 7 isimlerini garantiye aldı

Samsung'un yeni nesil katlanabilir telefonunu tanıtmadan önce hâlâ gidecek yolumuz var. Yeni bir cihazın pazara sunulmasında çok şey gerekiyor. Süreç beklediğinizden çok daha erken ilerliyor, bu nedenle Samsung'un Galaxy Z Flip katlanabilir telefonlarının sonraki iki modelinin isimlerini zaten güvence altına aldığını görmek şaşırtıcı değil.

GALAXY Z FLİP AİLESİ 2 YENİ MODEL İLE GENİŞLEYECEK

Samsung'un Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Flip 7'deki ticari markalarına ilişkin belgeler çevrimiçi olarak yayınlandı ve şirketin bu isimleri yakında çıkacak katlanabilir telefonları için güvence altına aldığını doğruladı.

Samsung, sonraki iki kapaklı telefonunun isimlerini güvence altına aldı.

Samsung Galaxy Z Flip 6'nın tanıtılmasına kadar bir yılın daha büyük bir kısmına sahip olduğumuz göz önüne alındığında, bu alışılmadık bir olay değil. Galaxy Z Flip 7, 2025'e kadar gelmeyecek ancak geldiğinde Samsung'un marka adını kaybetme konusunda endişelenmesine gerek kalmayacağını bilmek güzel.

Ayrıca bu, Samsung'un telefon adlarını şu ana kadar ileri düzeyde güvence altına alması ilk kez değil. Şirketin Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Fold 7 için ticari markaları güvence altına aldığını zaten görmüştük. Dolayısıyla şirketin bunu kapaklı katlanabilir cihazlar için de yapması yalnızca zaman meselesiydi.

Bu ticari markalara yönelik başvurular bu yılın eylül ayında yapıldı ve o zamandan beri Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Flip 7 için Güney Kore'deki ilgili makam tarafından yayınlandı. Marka başvuruları Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü tarafından da listelendi.

Galaxy Z Flip 6'da görmeyi bekleyebileceğimiz değişiklikler hakkında şu anda çok fazla bilgi mevcut değil. Bu yıl Galaxy Z Flip 5 ile ekran bölümünde önemli bir yükseltme elde ettiğimizden, Gelecek yılki modelin odak noktası muhtemelen bir kamera yükseltmesi olabilir.

Samsung Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Flip 7 isimlerini garantiye aldı

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın