Honor 100 ve Honor 100 Pro tasarımı ortaya çıktı!

Honor 100 ve Honor 100 Pro tasarımı gerçek görüntülerle doğrulandı. İşte görseller…

Honor 100 ve Honor 100 Pro tasarımı ortaya çıktı!

Honor, merakla beklenen ve 23 Kasım'da resmi olarak piyasaya sürülmesi planlanan Honor 100 serisini resmen tanıttı. Seri, tasarım estetiğinde dikkate değer farklılıklara sahip Honor 100 ve Honor 100 Pro'yu içerecek. Gerçek hayattan görsellerin de yer aldığı açıklamalar, iki model arasındaki görsel farklılıklara ışık tutarken, özellikle Pro modelinin benzersiz tasarım öğelerini öne çıkarıyor.

Honor 100 ve Honor 100 Pro tasarım öğeleri

Honor 100 ve Honor 100 Pro, farklı tasarım öğelerini sergileyecek. Honor 100 üç renk seçeneğine sahiptir: siyah, beyaz ve degrade kaplama. Kamera kurulumu, şık, yarı dairesel dekoratif bantla birlikte klasik dikdörtgen şekli benimser. Ortada konumlandırılmış iki kamera var.

Buna karşılık Honor 100 Pro, klasik siyah ve beyazın da aralarında bulunduğu dört renk çeşidinin yanı sıra camgöbeği ve mor olmak üzere iki çift tonlu seçenek sunuyor. Pro modelini diğerlerinden ayıran şey, arka paneldeki malzemelerin yenilikçi kullanımıdır. 

Resimde görebileceğiniz gibi cam ve düz deriden oluşan bir yama işi içerir. Bu alışılmadık yaklaşım, üretim açısından zorluk teşkil ediyor ancak cihaza çok yönlü bir dokunuş katıyor.

Honor 100 Pro'nun kamera modülü, Möbius halka konseptinden ilham alan bir şekle sahip olup geleneksel tasarımlardan uzaklaşıyor. Görünüşte düzensiz görünümüne rağmen, Möbius halkası sonsuz bir döngüyü temsil ediyor ve telefonun estetiğine bir sembolizm katmanı ekliyor. 

Daha yakından incelendiğinde, Honor 100 Pro'nun arkasında, gelişmiş fotoğrafçılık yetenekleri için OIS (Optik Görüntü Sabitleme) ile tamamlanan, dikkate değer 50 megapiksel ana kameraya sahip üç kamera görülüyor.

Sızan diğer özellikler arasında Honor 100 için Snapdragon 7 Gen 3 ve Honor 100 Pro için Snapdragon 8 Gen 2 yer alıyor.

Honor 100 ve Honor 100 Pro tasarımı ortaya çıktı!

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın