Google Pixel 8 Ela Rengiyle İlk Kez Görüldü

Perakende satış kutusu ortaya çıktı. Google Pixel 8 yeni renk seçeneği görüldü! İşte ela rengi ve cihazın detayları!

Google Pixel 8 Ela Rengiyle İlk Kez Görüldü

Perakende satış kutusu ortaya çıktı. Google Pixel 8 yeni renk seçeneği görüldü! İşte ela rengi ve cihazın detayları!

Google Pixel 8 serisinin lansmanı çok yakında. Ancak merakla beklenen duyurunun hemen öncesinde, şirketin temel Pixel 8 modelinin Hazel (Ela) renk seçeneği, perakende ambalaj kutusunun sızdırılan bir görüntüsünde görüldü.

Google Pixel 8 Perakende Kutusu Açıldı

Yaklaşan Google Pixel 8'in perakende kutusu bir YouTube Shorts videosunda (TechOutlook aracılığıyla) görüldü. Sızan görsele bakıldığında perakende kutusu Ela renk seçeneğini doğruluyor. Ambalaj ayrıca bize cihaza önden, arkadan ve yandan bir bakış sunuyor. Çift kamera kurulumuna sahip uzun vizör benzeri arka kamera modülü net bir görüş açısına sahipken, ön tarafta selfie kamerası için merkeze hizalanmış bir delik deliği bulunuyor.

Google Pixel 8 perakende kutusu, 128 GB depolama alanına sahip Hazel renk seçeneği içindir. Resmi parametreler ayrıca yaklaşan akıllı telefonun 6,2 inç ekrana (120Hz OLED panel) sahip olacağını, 5G sub-6 bağlantısını destekleyeceğini ve G9BQD model numarasını taşıyacağını da ortaya koyuyor. Perakende kutusu bir şarj kablosu ve bir Hızlı Geçiş adaptörüyle birlikte gelecek. Özellikle bu sızıntı, Pixel 8 Pro'nun kutu açılış görsellerinin sızdırıldığını bildirmemizin ardından geldi.

Şu ana kadar bildiklerimize göre Pixel 8, Tenso G3 işlemci ile donatılacak. Arkada 50 megapiksellik çift kamera kurulumu bulunurken, ön tarafta 10,5 megapiksellik bir selfie atıcı bulunabilir. Diğer dikkat çekici özellikler arasında parmak izi ve yüz tarama, IP68 suya ve toza dayanıklılık ve kutudan çıkan Android 14 işletim sistemi yer alıyor. Google, Pixel 8 serisini bu haftanın sonlarında açıklayacak, bu nedenle lansman etkinliğini ele alacağız, daha fazlası için burada kalın.

Google Pixel 8 Ela Rengiyle İlk Kez Görüldü

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın