Yeni Yarışması, Müge Anlı’yı Köşelik Etti

Ekranların en popüler isimlerinden biri olan Müge Anlı'nın sunuculuğunu yaptığı yarışmadan bölüm başı 40 bin TL kazandığı ortaya çıktı.

Ekranda faili meçhul cinayetleri çözmesi ve kayıpları bulması ile adından söz ettiren Müge Anlı, geçtiğimiz haftalarda yepyeni bir proje ile izleyici karşısına geçti. Daha önce Tamer Karadağlı’nın sunuculuğunu yaptığı ‘Güven Bana’ yarışması, şimdiler de Müge Anlı’nın sunumuyla ekrana geliyor.


Türk izleyicisinin en çok güvendiği isimlerin başında gelen Müge Anlı, yaz sezonunda farklı bir program ile şansını denemek istedi. Daha önce yayınlanan ve beklenen ilgiyi göremeyince yayından kaldırılan ‘Güven Bana’ yarışmasına can suyu olmak için kolları sıvayan başarılı sunucu, bu zamana kadar elde ettiği reytinglerle farkını ortaya koydu. Televizyon izleme oranının düştüğü yaz aylarında önemli bir reyting yakalayan Müge Anlı’nın kanaldan bölüm başı ne kadar kazandığı da ortaya çıktı.

BÖLÜM BAŞI 40 BİN TL KAZANIYOR

Medya kulislerinde dolaşan iddiaya göre; Müge Anlı, yarışma için kanaldan bölüm başı 40 bin lira alıyor. Daha önce Tamer Karadağlı’nın kazandığı rakamın iki katını alan başarılı sunucunun, gelen reyting sonuçlarından da ziyadesiyle mutlu olduğu öğrenildi. Kanal yönetiminin reyting başarısını devam ettirmesi durumunda Müge Anlı ile uzun vadeli masaya oturacağı da gelen bilgiler arasında…

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı