Yeni Sezon Öncesi Arka Sokaklarda Sürpriz Ayrılık!

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban’ın oğlu Metin Çoban karakterine hayat veren Furkan Göksel diziden ayrıldı.

Kanal D ekranlarında 13 yıldır yayınlanarak bir ekran klasiği haline gelen Arka Sokaklar’ın önümüzdeki sezon yayınlanacak bölümlerinde Furkan Göksel yer almayacak.

13 yıldır ekranlarda boy gösteren Arka Sokaklar, yeni sezonda da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Şevket Çoruh, Zafer Ergin ve Özgür Ozan gibi usta isimlerin rol aldığı dizide yeni sezon öncesi sürpriz bir ayrılık yaşandı. Yaklaşık 13 yıldır dizide Hüsnü Çoban’ın oğlu Metin Çoban karakterini canlandıran Furkan Göksel, yeni sezonda dizide yer almayacağını duyurdu.

Yeni Sezon Öncesi Arka Sokaklarda Sürpriz Ayrılık!

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Diziye başladığında küçük bir çocuk olan Göksel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Koooskoca 13 sezon. Sanki bu evde doğmuş gibiyim. Çocukluğum gençliğim hüzünlerim sevincim hepsi bu evde. Her köşesinde bambaşka bir anı, her sokağında bambaşka bir hatıra. Geçirdiğimiz 13 sene için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.

“HEPİNİZİ AYRI AYRI ÇOK SEVİYORUM”

Sadece bu fotoğrafta olanlar değil, arka sokaklar ailesinden gelmiş geçmiş ve hâlâ devam eden herkese çok teşekkür ederim. Benim için ayrılan sürenin sonuna geldik. Sizlere devam ettiğiniz bu yolda başarılarınızın devamını diliyorum. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum. İyiki sizlerle büyümüşüm. İyiki varsınız…”

İşte genç oyuncunun o paylaşımı;

Yeni Sezon Öncesi Arka Sokaklarda Sürpriz Ayrılık!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı