Yeni nesil bankacılık düzeninde çağrı merkezi projeleriyle Rubi By

Çağrı merkezi projeleriyle kendinden sıkça bahsettiren Rubi By; bankalar için farklı ve çağdaş ürünleriyle baştan uca çözümler üretiyor.
Takip et
Yeni nesil bankacılık düzeninde çağrı merkezi projeleriyle Rubi By
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni bankacılık düzenine göre bankaların çağrı merkezleri sistemleri daha da aktif halde rol alıyor. Her banka kendi çağrı merkezini kurarak, müşterilerine uzaktan bankacılık sistemi ile çözümler üretiyor. Her markanın kimliği olduğu gibi bankalarında bir kimliği ve tasarım düşüncesi olduğunu bilen ve bunun için uzun yıllardır projelerini özenle hayata geçiren Rubi By, bankalara bu dönemde kolaylıklar sağlıyor. Çağrı merkezleri için A’dan Z’ye çözümler üretirken sadece çağrı merkezi mobilyaları tasarlamakla kalmayıp aydınlatmadan zemine kadar tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Çağrı merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler getirmesi ile kendi alanında öncü marka olan Rubi by, çağrı merkezleri için tasarlanan ses yutucu ürünleri ile de çağrı merkezindeki ses karışması sorunu önemli ölçüde ortadan kaldırıyor. Zemin, aydınlatma, mobilya ve hava kanalı çözümleri gibi konularla Rubi by markası, çağrı merkezlerinin tüm sorularına cevap niteliğinde ürünler tasarlıyor.

Çağrı merkezleri için tasarladığı her bir mobilyasında özel, iç mimari, tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini sunarak çağrı merkezlerindeki soğuk ve agresif havayı bırakıp daha çok eğlenceli, çalışma isteği doğan ve tasarımlı alanlar oluşturuyor. Ürünlerini her zaman kişiye ve kuruma özel tarz ve tasarımlarla modernize edilerek, mevcut durumdan farklı kurguyla yaşamı kolaylaştıran Rubi By, estetiğin ve kalitenin yalın bir halde birleştiği projeler yaratıyor.

Koordineli çalışarak tasarımlarını istek ve gereksinimler doğrultusunda estetik, doğal, çağdaş, fonksiyonel ve bütçenize uygun olarak oluşturmayı amaçlayan Rubi By tasarım ekibiyle sizlere hayalinizdeki çağrı merkezlerini hayata geçiriyor.

Standartların dışındaki çizgileriyle tasarlayan ve her zaman kendinden bahsettiren Rubi By; yeniliği sadece bir kavram olarak görmeyip her bir adımına taşıyor. Yenilik denince sadece akla ürünleri ile gelmek istemeyen marka; yeni konumu ile İstanbul iş hayatının kalbi Levent’te 2000 m2’lik bir alanda showroomdan daha fazlasını sunuyor. Baştan uca bir tasarım anlayışı ile üreten marka bu yeni konumu ile birlikte misafirlerine bir showroomdan daha fazlası olan inovatif bir çözüm merkezi sunuyor.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir, İstanbul’un kalbi Levent’te bulunan showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.