Yeni mezun genç doktor diplomasını dahi almadan ortadan kayboldu!

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi yeni mezunlarından Dr. Duygu Eda Altıngeyik, halasından evine gitmek için çıkıp bir daha dönmedi. Genç kızın dün yapılacak olan mezuniyet balosuna dahi gitmediği öğrenildi
Takip et
Yeni mezun genç doktor diplomasını dahi almadan ortadan kayboldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, 25 Haziran Cuma günü gece saat 23.00 sıralarında Antalya’nın Kepez ilçesine bağlı Varsak Mahallesi’nde yaşandı. Mahallede bulunan halasından eve yürüyerek dönmek isteyen Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi yeni mezunlarından Dr. Duygu Eda Altıngeyik (24), eve dönmedi. Vaziyetten şüphelenen ailesi gideceği güzergahları kontrol etti. Yapılan kontrollerde bir ize rastlanmadı. Bunun üstüne aile Sakarya Polis Merkezine giderek şikayette bulundu. Öte yandan genç kızın dün yapılacak olan mezuniyet balosuna da gitmediği öğrenildi.

Yeni mezun genç doktor diplomasını dahi almadan ortadan kayboldu!

SANKI SIRRA KADEM BASTI

Ablasının yaşamından endişe ettiklerini söyleyen aynı okulda okuyan Mehmet Altıngeyik, “Ablam 2 gün önce kayboldu. Ben kaçırıldığından şüpheleniyorum. Sıradan bir yürüyüş sırasında kayboldu. Umarım bulunur. Hiçbir yerde iz yok. Polislerde uğraşıyor. Halamlara ziyarete gidiyorduk. Oradan yaya olarak eve dönerken bir anda ortadan kayboldu. Sanki sırra kadem bastı. Hiçbir sorun yoktu. Ben kendisinin kaybolacağını düşünmüyorum. Umarım hayattadır. Yaşamından endişe duyuyorum. Yanında hiçbir şey yoktu. Cep telefonu cüzdanı bizdeydi. Eve dönüyordu. Yakın mesafeydi. Her yere müracaat yaptık. Rektörümüz de elinden geleni yapıyor. Kendisinin üzgün olduğunu işittim” şeklinde konuştu.

Ablasının mezuniyet balosuna dahi gitmediğini söyleyen genç, “Mezuniyet balosuna dahi gidemedi. Neden bir insan kaçırılsın. Umarım öyle bir şey olmamıştır. Aklıma başka bir şey getirmeye çalışıyorum. Kameralara falan baktık. Bir neticeye varamadık. Yaşamının baharında bir insan belki de ölmek üzeredir. Araştırılsın bulunsun” açıklamasına yer verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.