Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

Yeni Hatay dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Kanal D’nin yeni dizisinde Nilperi Şahinkaya ve Melisa Aslı Pamuk gibi isimler de yer alıyor. İşte Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri ile ilgili tüm detaylar…

Yeni Hayat oyuncu kadrosu içerisinde yer alan isimler ve canlandıracakları karakterlerin özellikleri şöyle…

Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

Serkan Çayoğlu (Adem Şahin)
30’lu yaşlarının ortalarında, eski bordo bereli olan Adem evli ve bir çocuk babasıdır. Bir operasyonda yaşanan talihsizlik sonrasında ordudan ayrılmak zorunda kalan Adem için hayat yeniden başlar adeta… Adem’in arkadaşı Bekir’in patronu Timur, karısı Yasemin için bir koruma tutmak istemektedir. Adem, korumakla görevli olduğu kadınla, Yasemin’le tanıştığında, asıl tehlikenin çok daha başka ve ölümden bile büyük olduğunu ruhunun derinliklerinde hissetse de, bunu korkunun verdiği panikle derhal bastırır. Adem için, hayatında ilk defa yaşadığı bu duygu anlaşılmaz olmakla kalmaz, aynı zamanda kabul edilemezdir.

Ancak, Adem ne kadar kaçmaya çalışsa da bu kadında onu çeken bir şey vardır. Zamanla Yasemin’i tanıdıkça yaşadığı ikilem Adem’i alt üst eder. Bir tarafta ailesi ve Timur’a verdiği söz diğer tarafta Yasemin… Tüm bu karmaşanın içinde bir karar verip ailesiyle çekip gitmeye niyetlendiğinde öğrendiği sır ise herkesin kaderini etkileyecektir.

Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

Melisa Aslı Pamuk (Yasemin Karatan)

Yasemin, dikkat çekici bir güzelliği ve gizemli bir cazibesi olan genç bir kadındır. Kocası Timur’un vazgeçilmezidir. Timur Yasemin’e tarif edilemez bir tutku ile bağlıdır. Alt sınıftan gelen Yasemin, Timur’la yaptığı evlilik sayesinde sınıf atlamayı başarmıştır. Zengin, güçlü, başarılı bir adamın karısı olmak, henüz genç bir kız olduğu zamanlarda, daha iyi ve güvenli bir hayata kavuşmak için en mantıklı yol olarak gözükmüş gözüne.

Yanıldığını kısa bir süre sonra anlasa da kurtulması bugüne kadar mümkün olmamıştır. Çünkü Timur, öyle istediğinde bırakabileceği, buna izin verecek bir adam değildir. Adem ile yollarının kesişmesi Yasemin’in hayatını hiç ummadığı bir yönde değiştirecektir.

Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

Tayanç Ayaydın (Timur Karatan)

Yasemin’in kocası Timur, zengin, başarılı bir iş adamıdır. Ne istediğini bilen ve istediği şeyleri elde etmek konusunda çok acımasız olabilen bir adamdır. Dışarıdan bakıldığında, otelleri, gemi filoları olan son derece saygın, yardımsever bir iş adamı gibi görünen Timur, sahip olduğu serveti aslında illegal işlere borçludur.

İlk karısından olan kızı Gökçe, Timur’un hayatında koşulsuz sevdiği tek varlıktır. İlk karısının ölümünün ardından, daha da sert, acımasız, takıntılı bir adama dönüşen Timur, ikinci baharını Yasemin’le yaşar. Yasemin’in onu sevmesini sağlayamaz ama ondan ölesiye korkmasını sağlamayı başarır.

Yasemin, ölüm tehditleri almaya başlayınca, Timur kimseye belli etmese de büyük bir korkuya kapılır. İlk karısının başına gelenin Yasemin’in de başına gelmesine asla izin vermeyecektir.

Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

Nilperi Şahinkaya (Nevin Şahin)

Nevin, Adem’in karısıdır. Adem’in ordudan ayrılmasından sonra yaşanan sıkıntılar Nevin’in hırslı tarafını su yüzüne çıkarmıştır. Gelen korumalık teklifini kabul etmesi için Adem’e çok baskı yapar. Yasemin’i görünce, içinde belli belirsiz bir huzursuzluk belirse de çok üstünde durmaz. Bu yeni Hayatında, şimdiye kadar hiç görmediği bir zenginliğin kıyısında yaşamaya başlar. Kısa sürede kendini içine girdikleri yeni dünyaya kaptırır, olduğundan başka bir kadına dönüşür yavaş yavaş.

Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan)

Timur’un ilk evliliğinden olan kızıdır. Güzel, asi ruhlu, şımarık bir genç kızdır. Bir özel üniversitede okumaktadır. Ahlaki zayıflıkla özgürlüğü birbirinden ayıramayan, canının istediği her şeyi, doğurabileceği yıkıcı sonuçları düşünmeksizin yapan, dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünen biridir.

Adem’in Yasemin’in koruması olarak hayatlarına girmesi, Gökçe için heyecan verici bir gelişme olur. Adem’le tanışınca, yeni bir oyuncağa sahip olan bir çocuk gibi sevinir.

Yasemin, Gökçe’nin Adem’e kancayı taktığını hemen fark eder ve önce, Adem’in evli, çocuklu bir adam gerçeğini öne sürerek onu bu sevdadan vazgeçirmeye çalışır. Gökçe’ye engel olmaya çalışırken, kendisinin Adem’e aşık olması ise, kaderin bir cilvesi olacaktır.

Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

Devrim Nas (Özgür Haseki)

Timur’un sağ kolu, Berna’nın kocasıdır. Oldukça hırslı, azla yetinmeyi bilmeyen, gözü her daim yükseklerde olan bir adamdır. Timur kadar güçlü olmayı hedeflemektedir. Bu yolda yaptığı sinsi planlarla amacına ulaşmak pahasına her yolu deneyecektir.

Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

Nisa Sofya Aksongur (Ece Şahin)

Nevin ve Adem’in 8 yaşındaki kızlarıdır. İlkokul ikinci sınıftadır. Çok sevdiği babasını doğru düzgün göremeden geçirdiği yıllardan sonra Adem’in artık yanlarında olması onu çok mutlu eder. Bu sebeple yeni hayatlarına kolayca adapte olur.

Babasına adeta aşıktır. Ondan sürekli ilgi bekler. Uyumadan önce Adem’in ona masal anlatmasını ister hep. Nevin ona karşı kuralcı ve biraz da otoriter olduğundan yaptığı yaramazlıkları annesinden saklamaya çalışır.

Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

Aziz Caner İnan (Bekir Tosun)
Adem’in eski okul arkadaşı Bekir, 35 yaşında, yakışıklı ve karizmatik bir adamdır. İki arkadaş Kuleli’de de Harbiye’de de birlikte okumuş, beraber büyümüşlerdir. Bekir okulu bırakınca yolları ayrılsa da, hiçbir zaman birbirlerinden kopmamışlardır. Birbirine tamamen tezat karakterlerde olmalarına rağmen, Adem ve Bekir arasında gerçek bir sevgi ve dostluk vardır.

Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

Nebil Sayın (Kunduzi)

Timur Karatan’ı kıymetli karısı Yasemin’in hayatıyla tehdit ederek ondan bir servet kopartmaya çalışan Kunduzi, gerçek adını, kimliğini yeraltı dünyasında dahi kimsenin bilmediği biridir. Başlangıçta kimsenin ciddiye almadığı bir adamken, zamanla hem Timur ve Yasemin hem de Adem ve ailesi için en büyük tehditlerden birisi haline gelecektir.

Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

Furkan Kalabalık (Fatih Yılmaz)

Yasemin’in şoförüdür. Dürüst, güvenilir, iyi niyetli bir delikanlıdır. Yasemin’le olan tanışıklıkları tıpkı sırılsıklam âşık olduğu Fatma gibi eski mahallelerine dayanmaktadır. Kendisini işe alan Yasemin için yapmayacağı şey yoktur.

YENİ HAYAT DİZİSİNİN KONUSU NE?

Yeni Hayat oyuncuları, konusu ve karakterleri (Yeni Hayat dizisi oyuncu kadrosu)

Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlar her şey. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem’in tek yapması gereken, zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur’un genç karısı Yasemin’i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem’in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yabancısı oldukları, bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar.

Bambaşka dünyaların insanları olan ve taban tabana zıt amaçları çatışan Adem ve Yasemin, başlangıçta nefretle yaklaşırlar birbirlerine. Bu nefretin büyük, tutkulu bir aşka dönüşmesi ise asıl kötü sürpriz olur ikisi için. İmkânsız bir aşktır bu. Bir araya gelmeleri demek, bir yanda bir yuvayı yıkmak, diğer yanda zalim ve güçlü bir adamın tüm öfkesini üzerlerine çekmek demektir. Ama aşk imkansızlıklarla beslenen bir duygudur. Adem ve Yasemin, tüm uğraşlarına rağmen aşka yenik düşmekten kurtulamazlar. Adem’in karısı Nevin ise, kocasını kaybetmemek, ailesini korumak için ne kadar ileri gidebileceğini keşfetmek zorunda kalır. Adem ile Yasemin’in sınavı aşkken, Nevin ile Timur’un sınavınet olur.

Hayat sınavlarla doludur; karakterlerimiz de bu hikâye boyunca birbirlerinden sakladıkları sırlarla, yalanlarla,netle, aşkla ve nefretle sınanacaklar hem kendilerinin hem de en yakınlarının aslında sandıkları kişi olmadığını anlayacak, gerçekte kim olduklarını, hayattan ne istediklerini sorgulayacak, değişecek ve sonunda acı yollarla da olsa, birbirlerini de kendilerini de daha iyi tanıyacaklar, gerçek benliklerini bulacaklardır.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı