Yeni Doğmuş Bebeği, Torbaya Koyup Ormana Attılar

ABD’de henüz göbek kordonu bile bile kesilmemiş bebeği, torbaya koyarak ormana terk ettiler. Talihsiz bebek, ağlama seslerini duyan bir vatandaş tarafından fark edildi.

ABD’de Atlanta’nın 35 mil kuzeyindeki ormanda torba içerisinde yeni doğmuş kız çocuğu bulundu. Oradan tesadüfen geçen bir vatandaşın sesini duyarak polislere haber vermesi üzerine kurtarılan talihsiz bebeğin, göbek kordonu da henüz kesilmemişti.

Yeni doğmuş bir bebek düşünün. Dünyaya gözleri açar açmaz gözü dönmüş annesi ya da babası tarafından göbek kordonu dahi kesilmeden bir torba içerisine konularak ormana atılan. O sırada oradan geçen biri tesadüfen sesleri duyuyor ve polislere haber veriyor. Olay yerine gelen polis ekipleri, torbayı açtıklarında dünyalar güzeli bir kız çocuğuyla karşılaşıyor. Bu olayların hepsi yaklaşık 2-3 saat içerisinde gerçekleşiyor. Polis ekipleri tarafından sarıp sarmalanan talihsiz bebeğe Hindistan ismi verildi.

EVLAT EDİNMEK İSTEYENLER VAR

Bu vicdansızlığı kim ya da kimlerin yaptığı ise bilinmiyor. Ekipler bölgede detaylı bir inceleme başlattı. ABD basınında da geniş yer bulan konuyla ilgili vatandaşlar bunu yapanların ağır bir şekilde cezalandırılmasını istiyor. Mucize bebeği ise sahiplenmek isteyen yüzlerce aile var. Evlat edinmenin şartlarının zor olduğu ABD’de minik bebeği nasıl bir geleceğin beklediği bilinmiyor. Ancak ne olursa olsun o azmiyle hayat karşısında 1-0 galip konumda…

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı