Yeni Disney+ Dizileri Belli Oldu: Kadın Hulk Geliyor

Marvel, yeni Disney+ dizisi She Hulk’u (Kadın Hulk) duyurdu. Yeni dizide, orijinal Hulk Bruce Banner’ın kadın kuzeninin hikayesi anlatılacak.

Disyen’in yeni dijital yayın platformu Disney+, tüm Marvel yapımı filmleri bünyesinde barındıracak. Öte yandan çok sayıda Marvel dizisi de platformda yer alacak. Marvel Başkanı Kevin Feige, çok sayıda yeni dizi projesinin duyurusunu yaptı. Bunlar, Ms. Marvel, Moon Knight ve She Hulk oldu. Aralarında en çok dikkat çeken dizi ise hiç şüphesiz She Hulk oldu.

Kadın Hulk, orijinal Hulk olan Bruce Banner’ın kuzeni Jennifer Walters olacak. Bruce Banner’ın kendisine kan vermesiyle birlikte Jennifer Walters’ın gama zehirlenmesi yaşaması ve Hulk’a dönüşmesi, dizinin hikayesi olacak. Dizide Jennifer Walters, Hulk’a dönüşebilen ama bilincini kaybetmeyen bir süper kahraman olacak.

AÇIKLANAN DİĞER DİZİLER: İLK MÜSLÜMAN SÜPER KAHRAMAN

Kevin Feige’in açıkladığı bir diğer dizi ise Moon Knight oldu. Dizide Mark Spectre adlı kahramanımız, çölde terk edilmiş bir paralı asker olarak karşımıza çıkacak. Çoklu kişilik bozukluğu olan Moon Knight zaman zaman bir süper kahraman olurken, zaman zaman da kendi süper kahraman filmini çeken bir yönetmen olarak karşımıza çıkacak. Bir diğer dizi ise Ms. Marvel oldu. Bu dizide ise Marvel evreninin ilk Müslüman süper kahramanını izleyeceğiz.

Yeni Disney+ Dizileri Belli Oldu: Kadın Hulk Geliyor
Ms. Marvel – She Hulk – Moon Knight

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı