Yeni Bir Sosyal Medya Platformu Geliyor!

Giderek artan Sosyal Medya kullanımını ilham alan Türk mühendisler yeni platform Yazbee'yi uygulamaya soktu.

Günlük yaşantının olmazsa olmazı haline gelen sosyal medya kullanımının giderek artmasının üzerine girişimciler harekete geçti. Türkiye’nin ilk yerli platformlarından olan Yazbee’yi hayata sokan girişimciler, uygulamayı geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

4 yıla yakın süredir çalışmaları sürdürülen uygulama kısa süre önce kullanıma açıldı. Uygulamanın yeni açılmasına rağmen kullanıcı sayısı ise bir hayli fazla. Halihazırda 50 milyon kullanıcıya hizmet verecek alt yapıda olan uygulamanın hedefi 30 milyon kullanıcıya ulaşabilmek.

HER YAŞTAN KULLANICIYA HİTAP EDİYOR

Uygulamanın kurucularından olan Arif Ünver, her yaştan kullanıcıya hitap eden faydalı bir program geliştirdikleri konusunda ise iddialı. Ünver, geliştirdikleri uygulamayla hedef kitleye ulaşmak için siteye 24 farklı kategori eklediklerini belirterek, gün geçtikçe yeni özelliklerin de ekleneceğini açıkladı.

Ünver, İngilizce seçeneği de bulunan programın ilk aşamada sadece Türkiye’de kullanıma açıldığını fakat en büyük hedefinin, tüm dünyada kullanılabilir duruma gelmesi olduğunu belirtti. Arif Ünver aynı zamanda bu uygulamadan para kazanmaya başladıkça çok daha fazla özellikler ekleyerek, geliştirmeye devam edeceklerini de söyledi.

Türk mühendislerin hayata soktuğu program, uygulama marketlerinden indirilebiliyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı