Yeni Akit Yazarı Depremi Eşcinsellere Bağladı

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, yaşanan 5.8'lik İstanbul depremini eşcinsel bireylere bağladı.

Dilipak kaleme aldığı ‘Fay hattı nereden geçer?’ başlıklı yazısında akıl ve mantık dışı açıklamalarda bulundu. Dilipak, depremlere yol açan fay kırıklıklarının insanların hakikat yolundan saptığı için meydana geldiğini öne sürdü  ve “Eğer insan bu hakikat yolculuğundan saparsa, işte asıl o zaman ve o noktada fay kırığı oluşur. O fay kırığından kişi cehennem çukuruna düşer. Dünya başına yıkılır.” ifadelerine yer verdi.

“FAY HATLARININ UHREVİ SEBEPLERİ VARDIR”

Kendisine göre, fay hatlarının dünyevi sebepleri olduğu gibi uhrevi sebeplerinin de olduğuna inanan Dilipak, insanın bu alemdeki tasarruflarının dış bedeni olarak dünyayı da etkiler dedi ve “Dünyadaki deprem bu anlamda bedenimizin titremesi ya da seğirmesi gibi bir şeydir bir bakıma. Dünyanın dengesini bozar, fıtratına zarar verir, onu sadece madden değil, manen de tahrip ederseniz, arz titrer, gök kusar. Diker olan elinizle yaptığınız başınıza göçer ve yamyassı eder.”  ifadelerini kullandı.

Yazısının devamında ise Dilipak, “Mısır deltasından, Gâvur gölüne, Amanoslara yani Gâvur dağına, Ahir dağına kadar uzayan kırık, Lut kavminin helak olduğu o Lut gölü kırığı, aslında bir gay ve lezbiyen kırığıdır, bizim kitaplarımızda. Yasin 15’te “2’si vahiy kâtibi havari 3 mü’minden”den söz eder. Oradan uzaklaşır uzaklaşmaz onları kuvvetli bir ses, bir haykırma yakaladı. Bu sesle yok olup gittiler.” ifadelerine yer verdi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı