Yemin dizisinin 3. sezonu yayınlanacak mı? Reyhan diziden ayrıldı mı?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan, başrollerini Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin paylaştığı Yemin dizisi geçtiğimiz günlerde sezon finali yapmıştı. Öte yandan ekranların ilgiyle izlenen dizisi Yemin'den Özge Yağız ayrıldı. Dizinin Emir'i Gökberk Demirci, rol arkadaşına duygusal bir mesajla veda etti.

Dizinin yapım şirketinden yapılan açıklamada “Özge Yağız’ın önümüzdeki sezon “YEMİN” dizisinde olmayacağı haberleri doğrudur. Bu ayrılık oyuncumuzun ne sözleşmesi, ne de senaryo gereği rolü bittiği için gerçekleşmiştir” ifadelerine yer verildi.

Dizinin 3. sezonuyla ilgili ise “Önümüzdeki sezon, hikayemizi ilk günkü heyecanımızla anlatmaya devam edeceğiz. Anlayışınıza, sağduyunuza ve ilginize teşekkür ederiz. 3. sezonda görüşmek üzere” açıklaması yapıldı.

Yemin dizisinin 3. sezonu yayınlanacak mı? Reyhan diziden ayrıldı mı?

Yemin dizisinin Emir’i Gökberk Demirci’den Özge Yağız’a duygusal veda!,

Hafta içi her akşam Kanal 7 ekranlarında yayımlanan Yemin dizisi, sezon finali yaptı. Dizide Reyhan karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkan Özge Yağız, Yemin dizisinden ayrıldı. Dizide Emir karakterine hayat veren Gökberk Demirci, sosyal medya hesabı Instagram’dan yayımladığı fotoğrafla partneri Özge Yağcı’ya veda etti.

Gökberk Demirci, paylaştığı kareye şu satırları not düştü:

“Başta bana Kazandırdığı ve bir Ömür kıymetini bileceğim bir Kalp, bir yuva için. Desteğini asla esirgemeyen, herzaman yanımızda olan sevgili izleyici, candan, fedakar bir ekip vb birçok şey için teşekkür ederim Yemin, teşekkür ederim Yemin ailesi.”

”Bizleri ailesinin bir ferdi olarak gören, kucak açan değerli izleyicilerimiz sizlere saygım, sevgim sonsuz. Kurulan bazı cümleleri yanlış anlayıp, üzülen, kırılanlar inanın onlar çok küçük bir kesimi ilgilendiren cümleler idi. Sağlıklı günlerde tekrar bir araya gelmeyi iple çekiyor olacağım. Saygı ve sevgilerimle.”

Yemin dizisinin 3. sezonu yayınlanacak mı? Reyhan diziden ayrıldı mı?

Özge Yağız kimdir?

Özge Yağız, 10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur.

İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yayınlanan Adını sen Koy dizisi ile yaşayan Özge Yağız, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat vermektedir.

Özge Yağız, 1.69 metre boyunda, 52 kilo ve Koç burcudur.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı