Yemin dizisi neden yok? Yemin yeni bölümleri ne zaman?

Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Yemin’den hayranlarını üzecek haber geldi. Sevilen dizisinin yeni bölümlerinin yayın tarihleri değişti. İşte detaylar…
Takip et
Yemin dizisi neden yok? Yemin yeni bölümleri ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kanal 7’de üçüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkan Yemin’in bu hafta sonu yayınlanması beklenen yeni bölümlerinin yayın tarihleri değişti.

Gökberk Demirci ve Cansu Tuman’ın başrollerde yer aldığı Yemin dizisi, 8 Mayıs 2021 tarihinde 334. (tekrar) bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

Sevilen dizinin 335. yeni bölümü ise Pazar akşamı saat 19.00 ekranlara gelecek.

HİNDİSTAN’DA YAYINLANACAK

Yemin’in 3 sezonu da Hindistan’ın dijital platformu MX Player tarafından satın alındı. Dizi tüm Hint dilleri ve İngilizce dublajlı olarak platformda yer alacak.

YEMİN DİZİSİNİN KONUSU

Karısının ölümünden sonra Emir hayattan kopmuş bir halde savrulmaktadır. Oğlunu bile görmek istemeyen Emir’in artık yaşamak için bir amacı kalmamıştır. Masum bir bebeğin varlığının bile değiştiremediği Emir’in hayatına hiç ummadığı anda biri girer. Peşinde büyük bir sırla gelen bu davetsiz misafir hem bebeğin hem de Emir’in yaralarını sarabilecek mi?

Narin, arkadaşının ölümünden sonra yetim kalmış bebeğe kol kanat germiştir. Bu süre zarfında Kemal ile Narin kendi mutluluklarını ikinci plana koyar. Zamanı gelip bebek, Tarhun konağına geri döndükten sonra iki aşık artık mutluluk adına büyük bir adım atarlar. Narin ile Kemal mutluluğa giden bu yolun henüz başındayken beklenmedik bir şey olur ve Narin’in geçmişinden biri kapılarını çalar. Birbirini deliler gibi seven iki aşık zor günleri aşabilecek mi?

YEMİN DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Kanal 7’nin günlük dizisi Yemin’in oyuncu kadrosunda, Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek, Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar, Miran Efe Achylov yer alıyor

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.