Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü

Yemeksepeti'nin CEO'su Nevzat Aydın'ın dün akşamki Alanyaspor-Trabzonspor maçıyla ilgili attığı tweet, şirkete boykot olarak geri döndü. Twitter'da 'yemeksepetiboykot' hashtag'i ilk sıralara kadar yükseldi. Sosyal medya bu olayı konuşur oldu, Alanyaspor da olaya dahil oldu ve boykot etti .

Yemeksepeti’nin CEO’su Nevzat Aydın’ın, Alanyaspor-Trabzonspor karşılaşmasıyla ilgili paylaşımı tepki topladı. Twitter’da paylaşımın ardından ‘yemeksepetiboykot’ hashtag’i gündem oldu.

“BAKALIM NEREDE OLACAKLAR”

Nevzat Aydın, paylaşımda, “En son Eskişehir’e beddua etmiştim, durumu malum. Göreceğiz, Alanya’yı da üç-beş seneye bakalım nerede olacaklar. Lütfen Başakşehir-Alanya maçını seyredin” ifadelerini kullandı.

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü

PAYLAŞIM ‘YEMEKSEPETİ’ BOYKOTU GETİRDİ

Aydın’ın paylaşımı özellikle Eskişehirspor ve Alanyasporlu taraftarlar başta olmak üzere tepki çekti. Paylaşımın ardından sosyal medyadaki tepkiler büyüyerek gündem oldu. Twitter’da ‘yemeksepetiboykot’ hashtag’i ilk sıralara kadar yükseldi.

589 MİLYON DOLARA SATILMIŞTI

Türkiye’nin yemek sektörünün önemli şirketlerinden Yemeksepeti, dünyanın en büyük online yemek sipariş platformu Delivery Hero tarafından 589 milyon dolara satın alınmıştı. Yemeksepeti’nin kurucularından Nevzat Aydın’ın şirketteki CEO’luk görevi ise devam ediyor.

22 Haziran’da ve saat 23.49’da atılan tweet’in daha sonra silindiği görüldü

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü

SOSYAL MEDYADA NEVZAT AYDIN İÇİN YAPILAN YORUMLAR

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndüYemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın attığı tweet şirkete boykot olarak geri döndü

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı