Yemek İsteyip Getiren Kuryeleri Soymuşlar!

Telefon ve internet üzerinden verdikleri yemek siparişlerini getiren çalışanları soyan 3 kişi yakalandı. Zanlıların bir de market soydukları ortaya çıktı.

Yemek İsteyip Getiren Kuryeleri Soymuşlar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da ilginç bir hırsızlık olayı yaşandı. Telefon ve internet üzerinden verdikleri yemek siparişlerini beklemeye koyulan 3 zanlı, motosiklet ile siparişleri getiren kuryeleri gasp etti. Aynı şikayet üzerine 2 kişinin polise başvurması üzerine soruşturma başlatan emniyet güçleri 3 zanlıyı kıs kıvrak yakaladı.

Yemek siparişi götürdükleri yerde silah zoruyla gasbedildiklerini anlatan mağdurlar, telefonlarının yanı sıra paralarının ve motosikletlerinin de çalındığını söyledi. Mağdur kuryelerin şikayeti üzerine gölgedeki güvenlik ve mobese kameralarını kontrol eden polis ilk olarak zanlıların eşkllerini belirledi. Daha sonra şüphelilerin kimliklerini de belirleyen polis hemen operasyon başlattı ve hırsızları eliyle koymuş gibi buldu.

YEMEKLERİ BİLE ALMIŞLAR

Gaziospanpaşa’da bir de market soydukları ortaya çıkan 2 şüpheli sağlık kontrollerinin ardından çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bölgedeki esnafın canına tak dedirten gaspçıların bu yeni yöntemi polisleri bile şaşırttı. Hırsızların gasp sırasında, kuryenin getirdiği yemekleri alması ise dikkat çekti. Zanlıların güvenlik kameralarını fark etmelerine rağmen oldukça soğukkanlı ve umursamaz davranmaları ise şaşkınlıkla karşılandı.

Turgay Çakmakçı
turgaycakmakci@haber.com - - -

1985 yılında Ardahan Göle'ye bağlı Köprülü Beldesi'nde dünyaya gelen Turgay Çakmakçı, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun olmuştur, Öğrencilik yıllarında medya sektörüne giren Çakmakçı...

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.