Yemek Borusuna Mama Kaçan 3 Aylık Bebek Öldü

Adana’nın Çukurova İlçesi’nde bebeğine mama yedirdikten sonra beşiğine yatıran ve uyutan anne, bir süre sonra bebeğinin hareketsiz ve nefes almadan yattığını fark etti. Durumu eşi Ceyhun Yılmaz’a haber veren kadın, bebeğini nefes borusuna kaçan yemek sebebiyle kaybetti.

Adana’nın Çukurova İlçesi Şambayadı Mahallesi’nde yaşanan talihsiz olayda,bebeğine mama yedirdikten sonra beşiğine yatıran anne, bebeğinin hareketsiz bir şekilde yattığını fark etti. Bu durumu hemen kocasına haber veren kadın, eşi Ceyhun Yılmaz’ın eve gelene kadar bebeğinin başında bekledi. Eve gelen baba Ceyhun Yılmaz, bebeğini yakınlardaki bir özel hastaneye götürdü. İlk müdahale burada yapıldı fakat bebeğin hastaneye geldiğinde zaten vefat etmiş olduğu tespit edildi.

DEDESİNİN GÖZYAŞLARI HERKESİ YIKTI

Olayı haber alan aile üyeleri hastaneye akın etti. Adli Tıp Kurumu’nda işlemleri tamamlanan bebek, cenaze işlemleri için ailesine teslim edildi. Hastaneye gelen dede Temur Yılmaz, torunu Aykut Yılmaz’ı cenaze işlemleri için teslim aldı. Arabada torununun cansız bedenini kucaklayan adamın gözyaşları ise hereksi duygulandırdı.

Aykut bebek, Şambayadı Mahalle Mezarlığı’na defnedildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı