Yeliz Yeşilmen, Kızıyla Jakuziden Fotoğraf Paylaştı

Son dönemlerde fazla kilolarıyla adından söz ettiren Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından kızıyla birlikte jakuzi keyfi yaptığı fotoğrafı paylaştı.

Bir döneme damga vuran isimlerin başında gelen Yeliz Yeşilmen, evlendikten sonra kameralardan uzak bir hayat sürmeye başladı. Zaman zaman aldığı kilolarla gündeme gelen güzel oyuncu, son olarak kızıyla birlikte jakuzi keyfi yaptığı fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu.

Evlendikten sonra zamanının çoğunu kocasına ve çocuklarına ayıran Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiriyor. Son olarak kızıyla birlikte jakuzi keyfi yaptığı fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, kaldığı otelin reklamını yapmaktan da geri durmadı. Kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni alan fotoğraflardan dolayı bazı takipçileri güzel oyuncuyu sert sözlerle eleştirdi.

7 YAŞINDAKİ KIZINA MAKYAJ YAPMIŞTI

Yeliz Yeşilmen, daha önce birlikte jakuzide poz verdiği 7 yaşındaki kızına makyaj yaptığı için eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Konuyla ilgili yaptığı açıklamada eleştirilerin acımasızca olduğuna dikkat çeken Yeşilmen, eşinin çok sinirlendiğine dikkat çekmişti. Bir dönem eşi Uğur Akbaş tarafından aldatılan ve zor günler geçiren Yeşilmen, dedikoduları kulak ardı ederek evliliğini devam ettirmişti. Yeşilmen’in eşi Uğur Akbaş’ta olayda bahsi geçen kadının evliyken kendisiyle beraber olduğunu itiraf etmişti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı