Yeğeni ve ablasının kocasıyla yasak aşk yaşayıp yuvalarını yıktı!

Adana’da yaşayan 30 yaşındaki Gülsüm Köksal, ilk önce ablasının kızı olan Sevgi Kendircioğlu’nun kocasıyla aşk yaşamaya başladı. Teyzesinin kocasıyla ilişki yaşamaya başladığını öğrenen genç kız soluğu mahkemede aldı. Bir süre sonra sıkılıp ayrılan Köksal, bu kez da ablası Emine Güder’in kocasıyla aşk yaşamaya başladı. Güder, “Bu nasıl kardeş?” diyerek isyan ederken, Kendircioğlu ise “Bir de teyze anne yarısıdır derler. Hiç utanması da yok” diye sitem etti.
Takip et
Yeğeni ve ablasının kocasıyla yasak aşk yaşayıp yuvalarını yıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Adana’da yaşayan Gülsüm Köksal (30), iddiaya göre, 2017’de Balıkesir’in Bandırma ilçesine gelin giden ablasının kızı Sevgi Kendircioğlu’nun (24) eşiyle telefonlaşıp mesajlaşmaya başladı. Aldatıldığından şüphelenen Kendircioğlu, eşiyle tartışınca Adana’daki annesinin yanına döndü.

YEĞENİNİN KOCASIYLA AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI

Sabah’ın haberine göre, bu vaziyeti fırsata çeviren Gülsüm Köksal, Bandırma’ya gidip yeğenin kocasıyla aşk yaşamaya başladı. Bununla da yetinmeyerek mutluluk pozlarını sosyal medyada paylaştı. Gerçeği öğrenince şok geçiren Sevgi Kendircioğlu, kocasından boşandı. Bir süre yeğeninin kocasıyla yaşayan Gülsüm Köksal, sıkılınca ayrıldı.

Yeğeni ve ablasının kocasıyla yasak aşk yaşayıp yuvalarını yıktı!

VAZIYETI FARK EDEN ABLA EŞİNİ EVDEN KOVDU

Fakat bu defa de hedefinde ablası Emine Güder’in eşi vardı. Gülsüm Köksal, ablası Emine Güder’in ikinci eşi olan Tuncay Güder ile aşk yaşamaya başladı. Bu vaziyeti fark eden Emine Güder, eşini evden kovdu.

“İNSAN DÜŞMANINA BU ŞEKILDE BİR ŞEY YAPMAZ”

Kardeşinin önce yeğeninin sonra da kendisinin eşini elinden aldığını belirten Emine Güder, “İlk önce kızımın kocasına kaçtı, şuanda de benim kocamı elimden aldı. Bu nasıl bir kardeş? İnsan düşmanına bile bu şekilde bir şey yapmaz. Bu Şekilde kardeş olmaz olsun. Eşimle otel odalarında buluşup, içki içerek beraber oluyorlar. Eşim de beni arayıp, ‘seni çok seviyorum’ diyor. Sen baldızınla beraber oluyorsun sonra da beni sevdiğini söylüyorsun. İkisini de süründüreceğim. Yazıklar olsun. başından iki evlilik geçti. İki kızı var. Bakamadığı için devlet yurduna verdi. Öte Yandan evlilik vaadiyle de insanları dolandırıyor. Bu kadına çocuklarını asla geri vermesinler” şeklinde konuştu.

Yeğeni ve ablasının kocasıyla yasak aşk yaşayıp yuvalarını yıktı!

“BİR DE TEYZEYE ANNE YARISI DERLER”

Teyzesi yüzünden eşinden boşanan Sevgi Kendircioğlu da, “Bir teyze yeğeninin kocasına nasıl göz koyar? Hiç mi utanma yok. En güvendiğim insan kocamı benden çaldı. Eğer teyzem değil bir başkası olsaydı bu kadar zoruma gitmezdi. Bir de teyzeye anne yarısı derler. Bu nasıl anne yarısı, nasıl teyze?” diye tepkisini dile getirdi.

Yeğeni ve ablasının kocasıyla yasak aşk yaşayıp yuvalarını yıktı!

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Suçlamaları kabul etmeyen Gülsüm Köksal ise “Bana iftira atıyorlar. Adımı karalamak istiyorlar” diye kendini savundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.