Yavru Kedilerini Kaybeden Çift, Bulana Ödül Verecek

Karavan ile Anadolu turuna çıkan İzmirli Tamer ve Nebiha İçel çifti, Efe adını verdikleri yavru kedilerini Konya Beyşehir’de kaybetti. Kedilerini çok sevdiklerini söyleyen çift bulana ödül verecek.

İzmir’de yaşayan Tamer ve Nebiha İçel çifti karavanlarıyla Anadolu turuna çıktı. Konya’nın Beyşehir ilçesine geldiklerinde yanlarındaki yavru kedilerinin kaybolduğunu fark eden çift çalındığını düşünerek karakola gidip şikayetçi oldu.

EFE BİRDEN GÖZDEN KAYBOLMUŞ

Emekli bankacı olan çift çok sevdikleri Efe isimli yavru kendilerini yanlarından ayırmıyordu. Karavanla çıktıkları Anadolu turunda da Efe’yi yanlarına alan çift, Beyşehir Golü civarında karavandan inip gezmeye başlayınca Efe birden gözden kayboldu. Çevredeki tüm aramalarına rağmen kedilerini bulamayan çift soluğu karakolda aldı. Kedilerinin çalındığını söyleyerek şikayetçi olduklarını belirten çift, kedilerini bulana da ödül vereceklerini belirtti.

İZMİR’E DÖNÜYORLAR

Kedinin boynunda tasması ve çıngırağı olduğunu söyleyen çift Beyşehir’in çeşitli noktalarına kedileri Efe’nin fotoğrafını asarak yardım istiyor. Karısının sağlık sorunları nedeniyle Beyşehir’den ayrılarak İzmir’e gitmek zorunda olduklarını söyleyen Tamer İçel kediyi bulanların Beyşehir Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile irtibata geçmesini istiyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı