Yatak Odasına Girdi, Ölü Olarak Buldular

İstanbul Üsküdar'da 5 arkadaşıyla beraber eve gelen Buğra Deniz Yılmaz, girdiği yatak odasında ölü olarak bulundu. Olaylar ilgili soruşturma açıldı.

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde olan olayda, beraber eğlenmek için 5 arkadaşıyla evde bir araya gelen 22 yaşındaki genç bir süre sonra yatak odasında ölü halde bulundu. Olay yerine çok sayıda polis birimi ile beraber olay yeri inceleme polisleri de gönderildi. Olay sırasında evde olan 5 kişi ifadeleri alınmak için karakola sevk edildi.


YATAK ODASINDA ÖLÜ BULUNDU

Olay, saat 04.00 sularında Üsküdar ilçesi, Küçükçamlıca Mahallesi’nde ki Deva Sokak’ta yer alan üç katlı binada oldu. Gece saatlerinde arkadaşlarının yanına giden 22 yaşındaki Buğra Deniz Yılmaz, evin yatak odasına geçti. Bir süre arkadaşlarının yanına gitmeyen Yılmaz’ı merak eden beş arkadaşı yatak odasının kapısını açtığı zaman korkunç manzarayla karşı karşıya geldi. Hayatını yitiren Yılmaz için ihbar yerine giden sağlık birimlerinin müdahale şansı yoktu. Çok sayıda polis biriminin geldiği sokağın giriş ve çıkışı kontrollü biçimde tesis edilirken olay yeri inceleme birimleri yatak odası içinde ve apartman etrafındaki bütün kanıtları topladı.

5 GENCİN İFADESİ ALINDI

Yılmaz’ın hayatını kaybettiği anlarda evde olan beş genç olay yerindeki polisler tarafından ifadelerinin alınması için Doğancılar Şehit Tuncer Mustafaoğlu Polis Merkezi’ne sevk edildi. 22 yaşındaki gencin cesedi ise Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna sevk edildi. Ölüm sebebi gerçekleştirilecek olan otopsi ardından kesinleşecek olan talihsiz gencin alkollü olduğu ve komaya girdiği öne sürüldü.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı