adplus-dvertising

Yasmin Erbil bu kezde yatak pozu verdi!

Mehmet Ali Erbil’in Nergis Kumbasar ile olan evliliğinden dünyaya gelen Yasmin Erbil, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla isminden söz ettirmeyi sürdürüyor. Erbil, bu kez yatak odasında paylaştığı bir pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Sere serpe uzanarak poz veren genç oyuncu, doğal haliyle ise sosyal medyayı salladı.
Takip et
Yasmin Erbil bu kezde yatak pozu verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Magazin dünyasının yakından takip ettiği Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil, sosyal medya hesabında yaptığı iddialı paylaşımlarla sık sık gündem oluyor.

Yasmin Erbil bu kezde yatak pozu verdi!

Yasmin bu kez yatak odasından paylaştığı fotoğrafla dikkatleri üstüne çekti. Sere serpe uzanarak poz veren meşhur isim sosyal medyada gündem oldu.

Yasmin Erbil bu kezde yatak pozu verdi!

Nergis Kumbasar ise iddialı tarzıyla çok konuşulan kızı hakkında açıklamada bulunarak, “Kızım hiçbir zaman açık saçık giyinmedi. Bir genç kıza satılan kıyafetler neyse onu giyiyor.

Mini elbise ve dekolteli giyinmesini de son derece dozunda buluyorum. Hatta onu bazı yaşıtlarında baktığımda benim kızım son derece dozunda olduğunu düşünüyorum. Göz önünde ve güzel bir kız. O yüzden de onu haber yapmak hoşlarına gidiyor. Yasmin’e bu haberlerinin mantığında tıklanma olduğunu da anlattım.” demişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.