Yaşlanan Gökhan’ın Yerine Sciglio Geliyor!

Beşiktaş, 34 yaşını geçen ve sakatlık problemleri yaşayan Gökhan Gönül'ün oynadığı sağ bek için Juventus'tan Mattia De Sciglio ile anlaşmaya vardı.
Yaşlanan Gökhan’ın Yerine Sciglio Geliyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beşiktaş’ın art arda yaşadığı şampiyonluklarda büyük pay sahibi olan tecrübeli futbolcu Gökhan Gönül’ün alternatifini İtalya’da buldu. Siyah beyazlı yönetim Juventus’ta top koşturan 26 yaşındaki sağ bek Mattia De Sciglio ile temasa geçti. Başarılı kanat oyuncusu ile yıllık 2,5 milyon Euro ücret karşılığında anlaşan yönetim kulüp ile temasa geçti.

Juventus’un 20 milyon Euro bonservis bedeli talep ettiği futbolcu için kiralama formülü düşünen yönetim teklifini bu şekilde sundu. Satın alma opsiyonu ile İtalyan futbolcuyu 1 yıllığına kiralamak isteyen Beşiktaş İtalyan devine 3 milyon Euro kiralama bedeli teklif etti. Juventus’un bu teklifi kabul ettiği ve resmi sözleşmelerin imzalanması sonrası futbolcunun Avusturya kampına dahil olacağı belirtiliyor.

GÖKHAN KRİZ ÇIKARDI

Milli futbolcu Gökhan Gönül’ün ise bu gelişmelerden haber olması ile birlikte Abdullah Avcı ile küçük çaplı bir tartışma yaşadığı öğrenildi. Avusturya kampından ayrılma kararı veren Gökhan’ı ikna etme çabaları devam etse de tecrübeli oyuncunun “Ben yedek oturmam” dediği öğrenildi. Gökhan’ın Başakşehir ve Kasımpaşa ile hemen temasa geçtiği, İstanbul’dan ayrılmamak adına tercihini bu iki kulüpten birinden yana kullanacağı belirtildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.