Yasemin Özilhan, Doğallığın Dibine Vurdu!

Evlendikten sonra oyunculuk kariyerini noktalayan ve sosyeteye karışan güzel oyuncunun makyajsız hali büyük beğeni topladı.
Yasemin Özilhan, Doğallığın Dibine Vurdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlüler arasında makyajsız fotoğraf paylaşma akımı devam ediyor. Bu akıma son katılan isim Yasemin Özilhan oldu. Güzel oyuncunun kendine ait Instagram hesabından paylaştığı doğal hali, kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdıran bir yapımda hayat verdiği karakter ile geniş hayran kitlesine ulaşmayı başaran güzel oyuncu, evlenip yuvasını kurduktan sonra kameralardan uzak bir yaşam sürmeye başladı. Zaman zaman sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla gündeme gelen Yasemin Özilhan, son paylaşımında ünlüler arasında yayılan akıma ayak uydurdu. Bodrum’da tatilin tadını çıkartan Ergene, güneşlendiği esnada çektiği makyajsız fotoğrafını ‘güneş’ emojisi ile takipçilerinin beğenisini sundu. 1,1 milyon takipçisi olan Ergene’nin fotoğrafı kısa sürede 90 bine yakın beğeni aldı. Bir hayli zayıfladığı gözlerden kaçmayan güzel oyuncunun, 2011 yılında görkemli bir düğünle dünyaevine girdiği iş adamı kocasında iki çocuğu var.

EKRANLARA DÖNMÜYOR

Öte yandan geçtiğimiz günlerde bir davette magazin muhabirleri tarafından görüntülenen Özilhan, oyunculuk kariyeri ile ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu. Ekranlara dönüp dönmeyeceği sorusuna yanıt veren Özilhan, kendisini eşine ve çocuklarının mutluluğuna adadığını belirterek şimdilik böyle bir planının olmadığını belirtti.

  • doğal
  • yasemin özilhan
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.