Yasemin Özilhan 3 fotoğrafa 135 bin lira harcadı!

Eski oyuncu Yasemin Özilhan, karantina tarzıyla gündemde… Gündelik hallerini paylaşan sosyetik güzelin, sadece 3 paylaşımındaki giydiklerinin toplam değeri 135 bin TL!

Karantina sürecinde ünlü isimlerin yaşam alanları, hiç olmadığı kadar gün yüzüne çıktı.

Eşi İzzet Özilhan’la yaşadığı villasından paylaşımlar yapan Yasemin Özilhan’ın devasa spor salonu da gündem olmuştu. Hatta burada ağır antrenmanlar yapan iki çocuk annesi eski oyuncu, aşırı zayıflığıyla da çok konuşuldu.

Takvim Gazetesi’nin haberine göre tarzıyla ülkenin en şık giyinen kadınlarından olan Yasemin Özilhan, şimdi ise gündelik halleriyle sosyal medyayı salladı.

karantinada 32 bin liralık kol saati ve 85 bin liralık pırlanta küpelerini takan sosyetik güzelin, Instagram’da villasından paylaştığı üç karedeki kıyafetlerinin toplam değeri de 135 bin TL’yi buldu.

Yasemin Özilhan 3 fotoğrafa 135 bin lira harcadı! Yasemin Özilhan 3 fotoğrafa 135 bin lira harcadı! Yasemin Özilhan 3 fotoğrafa 135 bin lira harcadı! Yasemin Özilhan 3 fotoğrafa 135 bin lira harcadı! Yasemin Özilhan 3 fotoğrafa 135 bin lira harcadı! Yasemin Özilhan 3 fotoğrafa 135 bin lira harcadı! Yasemin Özilhan 3 fotoğrafa 135 bin lira harcadı!

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı