Yaşar İpek’le Boşanacak Olan Seren Serengil Hastanelik Oldu! Bebeğini Kaybedebilir

Seren Serengil ile Yaşar İpek ayrılık haberlerinin ardından birbirlerine şok suçlamalarda bulunmuştu. Serengil’in açıklamalarının ardından sessizliğini bozan Yaşar İpek, ünlü sunucunun mitokondri yöntemi ile hamile kaldığını açıkladı. Bu açıklamanın ardından Serengil hastanelik oldu.

Yaşar İpek ile araları bozulan Seren Serengil ayrılık haberlerinin ardından şok etkisi yaratacak açıklamalarda bulunmuştu. Yıllardır bebek hasreti çeken Serengil, İpek ile olan evliliği sonucunda hamile kaldığını açıklamıştı.

Bu haberin ardından araları bozulan çiftin ilişkileri hakkında bomba iddialar ortaya atıldı. İpek, eşinin mitokondri nakli ile hamile kaldığını öğrendiğini iddia ederek “Soyuma başka soy karışacak.” açıklamalarında bulundu.

KANLI TULUMU PAYLAŞILDI

Yapılan açıklamaların ardından hakkındaki iddiaları yalanlayan Serengil, fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Düşük tehlikesi olduğu bilinen Serengil’in bebeği için kritik saatlerinin devam ettiği öğrenildi. Kanaması olduğu için hastaneye kaldırılan Serengil’in kanama sırasında üzerinde olan kanlı tulumu paylaşıldı.

Yaşar İpek’le Boşanacak Olan Seren Serengil Hastanelik Oldu! Bebeğini Kaybedebilir

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı