Yaşar İpek, Seren Serengil’le Yaşadıkları Hakkında Suskunluğunu Bozdu!

Seren Serengil’le boşanma kararı alan Yaşar İpek, evliliklerinde yaşananlar ve şiddet iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

Geçtiğimiz yıl evlenen ve mutlu bir evlilik yaşadıklarını her fırsatta gözler önüne seren Yaşar İpek ve Seren Serengil, olaylı bir şekilde boşanma kararı aldı. Kısa bir süre önce hamilelik haberini duyuran Seren Serengil, Yaşar İpek hakkında şiddet iddialarını gündeme getirerek, eşiyle tartıştığı esnada çektiği ses kayıtlarını sosyal medyadan paylaştı.

Tüm bu iddiaların ardından Yaşar İpek, ilk kez açıklamalarda bulunarak suskunluğunu bozdu. İpek, Seren Serengil’le ayrılma kararını kendi verdiğini dile getirerek, şiddet iddialarını reddetti.

Yaşar İpek, Seren Serengil’le Yaşadıkları Hakkında Suskunluğunu Bozdu!

‘BENİ KOBAY OLARAK KULLANDI’

İpek, Seren Serengil’in başka bir kadından yumurta alarak, mitokondri nakli ile hamile kaldığı iddialarını gündeme getirerek, bu konudan dolayı ayrılma kararı aldığını öne sürdü. Yaşar İpek, Seren Serengil için ‘Beni kobay olarak kullandı.’ dedi. Yaşar İpek, evliliklerinin geri dönülmez bir yola girdiğini söyleyerek, Seren Serengil’le bir daha bir araya gelmelerinin imkansız olduğunu söyledi.

SEREN SERENGİL İDDİALARI REDDETTİ

İpek’in bu iddialarının ardından bir açıklama da Seren Serengil’den geldi. Serengil, mitokondri nakli ile hamilelik iddialarını reddetti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı