Yaşar Büyükanıt’ın Ölüm Sebebi ve Cenaze Töreni Günü Belli Oldu

Yaşar Büyükanıt'ın solunum ve kalp yetmezliği sebebiyle öldüğü açıklandı. Büyükanıt'ın cenaze töreni cumartesi günü yapılacak.
Takip et
Yaşar Büyükanıt’ın Ölüm Sebebi ve Cenaze Töreni Günü Belli Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt’ın tedavi altında olduğu özel hastanenin Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek paylaştığı yazılı açıklamada Büyükanıt’ın sabah 06.05’te solunum ve kalp yetmezliği sebebiyle yaşamını yitirdiğini açıkladı.

EŞİ 4 GÜN ÖNCE ÖLMÜŞTÜ

Maslak’ta özel bir hastanede bir zamandır tedavi altında olan Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, yaşamını yitirdi. Eşinin ölümünden 4 gün sonra yaşamını yitiren 25’inci Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, bugün saat 06.05’de vefat etti.

SOLUNUM VE KALP YETMEZLİĞİ SEBEBİYLE ÖLDÜ

Hastanenin Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek paylaştığı yazılı açıklamada, “Sayın Yaşar Büyükanıt, bugün saat 06.05’te solunum ve kalp yetmezliği sebebiyle yaşamını yitirdi. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz” sözlerini kullandı.

CENAZESİ CUMARTESİ GÜNÜ KALDIRILACAK

Öte taraftan emekli Orgeneral Büyükanıt’ın cenaze töreninin 23 Kasım Cumartesi günü İstanbul’da gerçekleştirileceği bildirildi. Büyükanıt, Selimiye Camisi’nde kılınacak öğle namazının sonrasında Karacaahmet Mezarlığı’nda defnedilecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.